Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi Üç Duvar Kağıdı Uygulaması

Android için En İyi Üç Duvar Kağıdı Uygulaması ile sizlerleyiz. Daha önce farklı konularda defalarca altını çizdiğimiz bir mesele var: Android işletim sisteminin en önemli özelliklerinden birisi yüksek oranda özelleştirmeye imkan tanıması. Bu sayede kullanıcılar akıllı telefonlarını ihtiyaçlarına ve zevklerine göre şekillendirebiliyor. Akıllı telefonlarda görünümü / arayüzü etkileyen en temel unsurlardan birisi şüphesiz duvar kağıdı. Biz de bu nedenle Android uyumlu En İyi Üç Duvar Kağıdı Uygulaması için küçük bir rehber hazırlama gereği duyduk. Bu başarılı araçlar yardımıyla akıllı telefonunuz için gönlünüzde yatan duvar kağıtlarını bulabileceğinizi umuyoruz.

Android İçin En İyi Üç Duvar Kağıdı Uygulaması

1. Backdrops

android-en-iyi-3-duvar-kagidi-uygulamasi-1

Geliştiricisinin ‘Yeni favori duvar kağıdı uygulamanız’ şeklinde lanse ettiği Backdrops minimal, çizgisel seçeneklerden daha gerçekçi ve ciddi olanlara çok çeşitli duvar kağıtlarına ev sahipliği yapıyor. Uygulamada hemen her kullanıcı için bir şeyler mevcut. Beğendiğiniz bir duvar kağıdına basitçe dokunduktan sonra dilerseniz Save butonuyla kaydedebilir ya da Favorite butonu ile beğenilerinize dahil edebilirsiniz. Araç kilit ekranı duvar kağıdını da değiştirebiliyor. Community sekmesinden topluluk tarafından hazırlanmış duvar kağıtlarını görebiliyorsunuz. Explore sekmesinde günün en popüler fotoğrafı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Birinin telefon kullanımı uzaktan nasıl takip edilir?
The app was not found in the store. 🙁

2. Zedge

android-en-iyi-3-duvar-kagidi-uygulamasi-2

Listemizin ikinci sırasında yer alan Zedge’i eğer duvar kağıdı konusunda meraklı / takıntılıysanız muhtemelen biliyorsunuzdur. Uygulama zil sesleri, bildirim sesleri, ikon paketleri ve daha fazlasına bünyesinde yer veriyor. Özelleştirme konusunda oldukça güçlü bir uygulama, duvar kağıtları konusunda da başarılı.

Zedge’de duvar kağıtları çeşitli kategoriler altında sınıflandırılmış. Favori temanız altında beğenebileceğiniz fotoğrafları bulma ihtimaliniz artıyor. Featured sekmesinden popüler fotoğrafları görebilirsiniz. Zedge uygulamasını mutlaka denemenizi öneriyoruz.

The app was not found in the store. 🙁

3. Minimalist Wallpaper

android-en-iyi-3-duvar-kagidi-uygulamasi-3

İlk iki uygulama daha gerçekçi görseller içeriyordu, Minimalist Wallpaper ise daha basit duvar kağıtları ile geliyor. Kategoriler arasında kısaca tarama yaparak gözünüze hoş gelecek duvar kağıtları bulabileceğinizi düşünüyoruz.

The app was not found in the store. 🙁