Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Wear Destekli Müzik Oynatıcısı Stellio

Android Wear destekli müzik oynatıcısı Stellio uygulamasıyla sizlerleyiz. Günümüzde akıllı telefon kullanıcıları müzik dinlemek için farklı yöntemler tercih edebiliyor. Kimi kullanıcılar Spotify, Deezer gibi müzik akışı sunan hizmetlere abone oluyor, kimi kullanıcılar da müzik dosyalarını akıllı telefonlarında taşıyarak dinliyor. İkinci gruba dahil olan kullanıcıların karşısına müzik oynatıcısı konusunda sayısız seçenek çıkıyor. Yeni bir müzik oynatıcısı uygulama arayışında olan takipçilerimiz için başarılı bir uygulama tavsiyesinde bulunmak istiyoruz.

Android Wear Destekli Müzik Oynatıcısı Stellio

android-wear-destekli-muzik-oynaticisi-stellio-1

Stellio uygulaması temelde başarılı bir arayüze sahip ancak biz varsayılan temasından çok hoşlanmadık. Bu nedenle Google Play üzerinden yüklenebilen tema seçeneklerinden beğendiğimiz versiyona yöneldik. Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda akıllı telefonunuzda depoladığınız tüm müzikler hızlı şekilde listeleniyor. Akıllı telefonumuzda yer alan 500 civarında müzik dosyasını 3-4 saniye içerisinde listelediğini gördük. Ana ekranda tüm şarkılarınız sanatçı adı ve süreleri de dahil olmak üzere görüntüleniyor. Şarkı listenizi yenilemek için aşağı doğru çekme hareketi yapabilirsiniz.

android-wear-destekli-muzik-oynaticisi-stellio-2

Albümler, sanatçılar, yürütme listeleri, klasörler, ekolayzır ve uygulama ayarlarına erişebilmek için sağa doğru kaydırma yapmanız yeterli olacaktır. Uygulamada ortalama bir kullanıcıyı tatmin edecek tüm özellikler yer alıyor.

android-wear-destekli-muzik-oynaticisi-stellio-3

Stellio’nun içerdiği ekolayzır oldukça güçlü. Müzik konusunda yeterince bilgisi olmayan kullanıcıların gözünü korkutacak denli detaylar var. Müzik konusunda ileri düzey bilgisi olmayan kullanıcılar için ön tanımlı ayarlar yeterli olacaktır.

android-wear-destekli-muzik-oynaticisi-stellio-4

Uygulama Android Wear işletim sistemiyle tam uyumlu. Android Wear işletim sistemli akıllı saatiniz varsa telefonunuzu cebinizden çıkarmadan tüm kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz.