Kategoriler
Konular

Android: Ağır Çekim Video Uygulamaları

Android işletim sistemli cihaz sahipleri cihazlarında yer alan kamera ve kamera uygulaması ne olursa olsun markette yer alan çeşitli uygulamalarla ağır çekim video kaydı yapabiliyor. Böylece anıları ölümsüzleştirme imkanı veren videoları kullanarak belirli doğal olayların nasıl gerçekleştiğini analiz etme şansı elde edebilirsiniz.

Reaction Slow Motion Pro

1

Ücretsiz olan uygulama anıları ağır çekimde yakalıyor. Sıfır kalite kaybı, işlemesiz, gölgesiz ve diğer sıkıntılardan uzak bırakan uygulama alanının en iyisi olarak lanse ediliyor. Diğer benzer uygulamalardan daha iyi sonuç vermekte ve hız düzenleme profili sayısı bir. Daha fazla profil için uygulama içi ödeme gerekiyor. Elle kaydırıp istenen an seçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu
FREE Slo Mo Video Editor (Pro)
FREE Slo Mo Video Editor (Pro)

Slow Motion Video FX

2

Ağır çekimler dışında hızlı çekim videolar da elde etmenize imkan veren uygulamanın elde ettiği çıktılar doğruda YouTube ve Instagram ortamlarına gönderilebiliyor. Ücretsiz olan uygulamayla röportaj kaydı yapılıp ağırlaştırarak metne dönüştürme kolaylaşıyor. Ses kaydını hızlandırıp yavaşlatarak tanıması zor tuhaf sesler elde edilebiliyor. Eğlenceli videolara imza atmak da mümkün.

Ağır Çekim Video FX
Ağır Çekim Video FX
Developer: Unknown
Price: Free

SloPro

3

This is the best video recorder software where you can Shoot, edit, and share videos in beautifully smooth slow motion without the hassle of transferring files. In this app, the video is slowed down uniformly for a certain duration and then resumes to normal speed.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları

Features: 

  • Renderless Editing- edit in/out points, slow motion cues and speeds without waiting. This much freedom can only be found on the back of a good Harley. (fast speeds & effects still need editing)
  • Fast Motion- the jump from slow to fast and vice versa for a fun feel.
The app was not found in the store. 🙁