Kategoriler
Konular

Android’de Yapılacaklar Listesi Oluşturmak İçin Üç Uygulama

Android‘de yapılacaklar listesi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi 3 uygulama ile karşınızdayız. Günümüzde üretkenliği en üst seviyeye taşımak hepimiz adına önem teşkil ediyor. Google Play uygulama mağazasını açın; burada günlük akış takibi ve yapılacaklar listesi oluşturma imkanı sağlayan çok sayıda uygulama mevcut. Bu tablo akıllı telefon kullanıcılarının üretkenliklerini artırmak için akıllı telefonlarından yardım aldıklarının göstergesi. Dilerseniz Android‘li akıllı telefonunuzda yapılacaklar listesi oluşturmak için yararlanabileceğiniz 3 başarılı uygulamayı daha yakından tanıyalım.

Android’de Yapılacaklar Listesi Oluşturmak İçin Üç Uygulama

Todoist

android-yapilacaklar-listesi-olusturmak-icin-3-uygulama-1

Söz konusu yapılacaklar listesi oluşturma uygulamaları olduğunda Todoist‘ten bahsetmemek pek mümkün değil. Güzel, temiz ve yenilikçi bir arayüze ev sahipliği yapan uygulama önemli kişisel görevlerinizin üzerinden hızlıca geçmenize olanak tanıyor.

Sağ üst köşede yer alan + butonuna dokunarak kolayca yeni görev oluşturabiliyorsunuz. Göreviniz için isim girebilir ve tarih ile öncelik durumu hakkında kayıt oluşturabilirsiniz. Eğer bu hızlı görev oluşturma işlemi sizin için yeterli detayı sunmuyorsa arayüzde sağ üst kısımda yer alan butona dokunun.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

Bu kısımdan görev oluşturmak da oldukça kolay. Göreviniz ile ilgili daha detaylı tanım oluşturabilir ve motivasyonunuzu üst düzeyde tutabilirsiniz. Uygulama görev ve görüşmeleriniz ile ilgili e-postalar gönderebiliyor.

Todoist: Yapılacaklar listesi
Todoist: Yapılacaklar listesi

Google Keep

android-yapilacaklar-listesi-olusturmak-icin-3-uygulama-2

Google’ın başarılı uygulaması bu listede olmasaydı liste şüphesiz eksik kalırdı. Güzel ve doğrudan işleve odaklı bir arayüzle gelen uygulama bizlere buzdolabı üzerine yapıştırılan notları hatırlatıyor. Arayüz oldukça temiz, yeni görevleri pratik şekilde ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamada notlara kendi çizim, ses kaydı ve fotoğraflarınızı dahil edebilirsiniz. Kayıtlarınızı zenginleştirmek adına güzel bir detay. Oluşturduğunuz yapılacaklar listesindeki görevleri yerine getirdiğinizde bu görevleri işaretleyebilir ya da tüm kaydı arşivleyebilirsiniz.

Google Keep - Notlar ve Listeler
Google Keep - Notlar ve Listeler

Any.do

android-yapilacaklar-listesi-olusturmak-icin-3-uygulama-3

Any.do uygulaması minimalistik çizgide ve göze hoş gelen bir tasarım vaat ediyor. Yeni bir görev / hatırlatıcı oluşturmak oldukça basit.

Uygulamanın bizim beğenimizi kazanan özelliği Moment adını taşıyor. Oluşturduğunuz görevleri yerine getirdikten sonra onlarla ilgili inceleme / yorum girebiliyorsunuz.