Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO: Professor Willow’a Çoklu Pokemon Transferi

Pokemon GO’da Professor Willow’a Çoklu Pokemon Transferi yapmak mümkün. Bilindiği gibi Pokemon GO oyununda çantanıza 250 Pokemon’u dahil edebiliyorsunuz. Eğer ortalamada elinizde çok sayıda Pidgey ve Rattata mevcutsa ve bunları XP kazanmak için yakaladıysanız çantanız kısa süre içerisinde dolacaktır. Tabii bu Pokemon’ları Professor Willow’a transfer etme imkanınız bulunmakta. Bu özellik oyunun ilk dönemlerinde de aktifti ancak bir defada yalnızca bir Pokemon’u transfer edebiliyorduk. Artık Professor Willow’a Çoklu Pokemon Transferi olanağı sunuluyor. Bu özellikten yararlanabilmek için Pokemon GO’yu Android’li akıllı telefonlarda 0.49.1, iPhone’larda ise 1.19.1 sürümüne yükseltmek şart.

Pokemon GO: Professor Willow’a Çoklu Pokemon Transferi

Pokemon GO’yu açın. Ekranın üst kısmında yer alan Pokeball’a dokunun ve Pokemon seçeneğine dokunun. Transfer etmek istediğiniz Pokemon’a dokunun ve parmağınızı ekranda basılı tutun. İlgili Pokemon işaretlenecek ve seçim modu aktifleşecektir. Transfer etmek istediğiniz Pokemon’ları bu aşamada seçin.

pokemon-go-professor-willowa-coklu-pokemon-transferi-1

Üst bölümde yer alan Transfer butonunu kullanın. Transfer etmek üzere olduğunuz Pokemon’ların sayısı görüntülenecektir. Ekranda her zamanki bilgiler belirecek ve transfer işleminin geri dönüşümsüz olduğu ibaresi karşınıza gelecek. Yes butonuna dokunarak çoklu Pokemon transferi işlemini onaylayabilirsiniz.

Pokemon GO favorilerinize eklediğiniz bir Pokemon’u transfer etmenizi önlüyor. Daha önce favorilerinize dahil ettiğiniz bir Pokemon’u seçmenize olanak tanımıyor. Transfer işleminden sonra elde ettiğiniz Candy miktarı hala aynı: Her Pokemon için bir Candy veriliyor. Bir defada çok sayıda farklı Pokemon’u transfer edebilirsiniz; örneğin Pidgey, Rattata ve Spearow’ları aynı anda Professor Willow’a gönderebiliyorsunuz.