in

iOS 10: Hızlı Kamera Erişimi

Apple‘ın iOS 10 güncellemesinden sonra gelen ve kullanıcıların günlük yaşamını kolaylaştıran yeniliklerden bir diğeri hızlı kamera erişimi. Şimdiye kadar kamera erişimi sırasında alt köşeden yukarı doğru sürükleme yapmak gerekiyordu. Oldukça ufak ve yakalaması zor olan bu kenar sembolü kimi zaman zorluk çıkartmaktaydı. Ancak şimdi ekranın herhangi bir yerinden parmağı sağdan sola doğru sürükleyerek otomatik biçimde kameraya erişilebiliyor.

iOS 10: Hızlı Kamera Erişimi

80795641349ee6d22993ddd364521097-650-80

Ufak bir değişiklik olsa da son derece kullanışlı olduğu kabul ediliyor. Kullanıcılar kameraya anı yakalamak için erişmek istiyor ve açılma işlemi uzun süre yakalanacak an kaçabiliyor. Apple durumdan haberdar ve hızlı kamera erişimi için bu değişikliği gerçekleştirdi. Kilit ekranından kameraya erişmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı! Telefonu basit biçimde cebinizden çıkartın ve sürükleyip çekimlere başlayın.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...