Kategoriler
Rehberler

iOS 10: Sesli Mesajlara Efekt Eklemek

iOS 10‘da sesli mesajlara efekt eklemek için kullanabileceğiniz faydalı bir araçla karşınızdayız. iOS işletim sistemindeki Messages uygulaması sesli mesajlar gönderme olanağı tanıyor. Yalnızca iMessage kullanan arkadaşlarınıza bu mesajları gönderip alabiliyorsunuz fakat bu durum sesli mesaj gönderme / alma özelliğinin kullanışlı olmadığı anlamına gelmiyor. iOS 10’da kullanıcılar Messages uygulaması için spesifik uygulamalara sahipler. Bu uygulamalardan birçoğu sticker göndermek için var ancak aralarından bir tanesi farkını ortaya koyuyor. Another Voice uygulaması sesli mesaj gönderimlerinizi modifiye etme olanağı sunuyor. Dilerseniz iOS 10‘da sesli mesajlara efekt eklemek için kullanabileceğiniz Another Voice uygulamasına kısaca göz atalım.

İlginizi Çekebilir:  iMessage efektlerini anahtar kelimelerle tetikleme

iOS 10: Sesli Mesajlara Efekt Eklemek

Another Voice uygulaması ön tanımlı efektler içermekte. Kullanmak istediğiniz efekti seçin, ardından mesajınızı kaydedin. Göndermeden önce dinleyebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için iPhone’da iOS 10 kurulu olması şart.

Another Voice uygulamasını yükleyin ve iPhone’da Messages uygulamasını açın. Uygulamaların çekmecesini genişletmek için metin girişi alanının yanındaki App Store düğmesine dokunun.

ios-10-sesli-mesajlara-efekt-eklemek-1

Filtreler ikonlar tarafından temsil ediliyor fakat ön izleme yapma olanağı yok. Bir mesaj kaydedip efekt seçerek denemek ve görmek zorundasınız.

Bir mesaj kaydetmek için filtre butonuna dokunun ve basılı tutun, konuşmaya başlayın. Kulaklığınızı takarsanız efekti gerçek zamanlı duyabilirsiniz. Mesajı kaydettiğinizde arkadaşınıza göndermeden önce dinleyebilirsiniz. Yüksek hoparlör efekti sanki büyük bir tezahüratçıyla konuşuyormuşsunuz gibi ses çıkarıyor. İlginç şekilde bir robot ses efekti ile gıcırtılı fare ses efektine de yer veriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram hesabı olmadan Instagram Hikayeleri'ni görmek

Dilediğiniz mesajlarınızı favorilere ekleyebilirsiniz. Beğenmediklerinizi silip tekrar kayıt yapabilirsiniz. Efektler başarılı ve yeterli görünüyor. Another Voice uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz indirebiliyorsunuz.

The app was not found in the store. 🙁