Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone: Super Mario Run İndir

iPhone uyumlu Super Mario Run nihayet App Store uygulama mağazasındaki yerini aldı. Nintendo merakla beklenen mobil oyunu iOS kullanıcılarının beğenisine sundu, kullanıcılar oyunu ücretsiz indirebiliyor.

Geçmişte bir Super Mario oyunu oynadıysanız Nintendo’nun yeni oyunu sizi gerçekten şaşırtacak, çünkü Japon geliştiriciler bu oyunu tek elle oynanabilir şekilde tasarlamış görünüyor.

iPhone: Super Mario Run İndir

iphone-super-mario-run-indir

Super Mario Run oyuncuların çeşitli atlamalar yaparken Mario’ya bölümler boyunca rehberlik etmesi gereken bir arcade platformu. Ekrana dokunuşların zamanlamasına bağlı olarak Mario farklı davranıyor, bu nedenle hedefe ulaşırken zorlanıp zorlanmayacağınız oyundaki becerinize bağlı diyebiliriz.

Nintendo’nun oyununda ana amaç Princess Peach‘i Bowser‘ın pençelerinden kurtarmak. Oyun altı dünya ve bunların ev sahipliği yaptığı 24 yeni bölüm içerecek şekilde tasarlanmış. Oyunda üç farklı oyun modu yer alıyor. Bu üç oyun modunun hepsi de aktif internet bağlantısına ihtiyaç duymakta. Evet, Super Mario Run‘ı internet bağlantısı olmadan oynamak mümkün değil. Hikaye modu World Tour şeklinde adlandırılıyor, prensesi kurtarmak için altı dünyadaki düzeni takip etmeniz gerekiyor.

Toad Rally, oyuncuların arkadaşlarına karşı rekabet etmesine ve tüm dünyadan insanlara meydan okumasına olanak tanıyan başka bir oyun modu. Burada her defasında bir değişim söz konusu.

Oyuna dahil üçüncü mod olan Kingdom Builder oyuncuların paraları ve Toad‘ları toplayıp kendi krallığını kurmalarını sağlıyor. Multiplayer modunda toplanan Toad‘ların yardımıyla elde edebileceğiniz süslemeleri ve binaları kullanarak benzersiz krallıklar oluşturabiliyorsunuz.

Super Mario Run App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor olsa da üç oyun moduna limitsiz şekilde erişmek isteyen oyuncuların 9.99 USD‘yi gözden çıkarması gerekiyor.