in

Sony Xperia X ve X Compact İçin Android 7 Nougat

Sony Xperia X ve Xperia X Compact akıllı telefon sahipleri için yılbaşı erken geldi! Son nesil Android 7 Nougat işletim sistemini esas alan güncelleme paketleri hazır. Xperia X (F5121), Xperia X Dual (F5122) ve Xperia X Compact (F5321) modelleri için geçerli olan Android 7 güncellemeleri ilk aşamada Avustralya, Latin Amerika, Orta Doğu, Rusya, Türkiye, Tayland ve Vietnam’da kullanımda.

Sony Xperia X ve X Compact İçin Android 7 Nougat

xperiz

Bundan sadece birkaç hafta önce Sony Xperia XZ için benzer Android 7 Nougat güncellemesi gelmişti. Bu güncellemeden sonra adı geçen akıllı telefonlardaki yazılım sürümü versiyon 34.2.A.0.266 halini alıyor. Elbette Android 7 ile gelen temel değişiklikler yerini alıyor ve aynı zamanda güvenlik açıkları yamanıyor. OTA olarak dağıtıma giren güncellemeyi alabilmek için sistem bilgisine bakmalı ve indirmek için Wi-Fi bağlantısını tercih etmelisiniz. Eğer listede görünmüyorsa birkaç gün beklemeniz gerekebilir.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...