Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Toad Rally Ticket Kazanmak

Super Mario Run‘da kolayca Toad Rally Ticket kazanmak için yapmanız gerekenleri ele alıyoruz. Super Mario Run oyununda Mario dışındaki karakterler olan Princess Peach, Toad, Luigi, Yoshi ve Toadette’yi nasıl etkinleştirebileceğinize buradaki yazımızda değinmiştik. Fark edeceğiniz üzere özellikle Yoshi, Luigi ve Toadette’yi oynanabilir şekilde etkinleştirmek çok da kolay değil.

Yarıştaki rakibinizi yenmek size adil bir miktarda kazanım sağlayacak ancak her bir karakterin kilidinin açılması için gereken miktarı elde etmek için zorlu atlamalar yapmak, gizli bölgelere erişmek ve çok sayıda altın toplamak da gerekmekte. Sizi yeni alanlara yönelten altın düzenleri için gözünüzü dört açın ve her yeni rally’de duvar atlamalarını yapmaya devam edin, seviye tasarımlarını öğrenin. Super Mario Run‘da kolayca Toad Rally Ticket kazanmak için faydalanabileceğiniz ipuçları şu şekilde:

Super Mario Run: Toad Rally Ticket Kazanmak

super-mario-run-toad-rally-ticket-kazanmak-1
  • World Tour modunda altı farklı dünyanın sonuna geldiğinizde, her defasında Koopaling ve Bowser’la mücadele edeceksiniz. Onları yendiğinizde 10 Rally Ticket kazanabiliyorsunuz, toplamda ise 60 Rally Ticket’a ulaşmak mümkün.
  • Mario severler oyundaki tüm altınları toplama konusunda çok da isteksiz değil. Pembe altınların tümünü topladığınızda, her seviyede iki adet Rally Ticket ile ödüllendiriliyorsunuz, bu sonuç yetersiz görünse de tüm seviyelerde pembe altınların tamamını topladığınızda son durumda 48 Rally Ticket elde etmiş oluyorsunuz.
  • Toad Rally yarışına girmek için bir Rally Ticket’ı gözden çıkarmanız gerekiyor fakat sonuçta kazanım elde ediyorsunuz. Tabii rakibinizi yenmeniz gerekecek, aksi takdirde Rally Ticket kaybetmiş olacaksınız.
  • Kingdom Builder’da yeni yapılar inşa ettiğinizde karşınıza Rally Ticket’lar kazanabileceğiniz yeni mini oyunlar açılacak. Bu mini oyunlar yalnızca sekiz saatte bir oynanabiliyor. Bu oyunlarda şans da çok önemli bir faktör, eliniz tamamen boş dönmeniz hayli olası fakat her sekiz saatte bir şansınızı denemeyi de ihmal etmeyin.
İlginizi Çekebilir:  iPhone SE (3. Nesil) mi, iPhone 12 mini mi?