Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Uygulama İçi Satın Alma Ne Getiriyor?

Super Mario Run‘da Uygulama İçi Satın Alma işleminin getirilerine yakından bakıyoruz. Merakla beklenen Super Mario Run oyunu 15 Aralık’ta Apple’ın App Store mağazasına girdi ve oyun şu an iPhone’larda oynanabilmekte. Oyun mağazadan ücretsiz indirilip oynanabiliyor ancak tüm seviyelerini (level) etkinleştirmek için 9.99 USD karşılığında Uygulama İçi Satın Alma işlemi gerçekleştirmek gerekiyor. Peki Super Mario Run‘da 9.99 USD’lik Uygulama İçi Satın Alma işleminin getirileri neler?

Super Mario Run: Uygulama İçi Satın Alma Ne Getiriyor?

super-mario-run-uygulama-ici-satin-alma-ne-getiriyor-1

Bir oyunun ücretsiz olması çok güzel ancak size ücretsiz oyunda neler sunulduğu da oldukça önemli. Super Mario Run’da ücretsiz versiyonda ilk üç World Tour seviyesi ve bundan sonra 20 saniyelik ön izleme dilimine erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda Toad Rally modu için birkaç Ticket elde edebilirsiniz.

Bölüm tamamlandığında oyunun yarış izleyicilerini akıllı hareketlerle ve akrobasi ile etkileyerek Toad Rally’de puan kazanıyorsunuz. Kingdom Builder modunda kendi şehrinizi kurmak için kazancınızı ve toplanan paralarınızı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Nintendo esasında bize oyunu denememiz için ücretsiz bir versiyon sağlıyor ve oyunu oynayabilmek için 10 USD karşılığında uygulama içi satın alma yapmamızı istiyor.

Uygulama içi satın alma işleminin ardından 24 World Tour seviyesinin tamamı aktifleşiyor, ancak bunlarda sıralı ilerlemeniz gerekiyor. Bir seviyeyi tamamladıktan sonra daha fazla altın toplamak ve daha yüksek bir puan elde etmeyi denemek için her zaman geri dönebiliyorsunuz.

Aynı zamanda 20 Toad Rally Ticket’ı ve 3000 altın kazanıyorsunuz, Kingdom Builder modunda oldukça işinize yarayacaktır. Krallığınızı oluşturmak ve diğer karakterleri etkinleştirmek önemli.

Oyunda başka bir oyun içi satın alma seçeneği bulunmuyor. Aile paketi gibi bir seçenek de yok, ailenizde oyunu oynamak isteyen birkaç kişi varsa her bir bireyin kendi cihazında oyun içi satın alma yapması gerekiyor.