Kategoriler
Aksesuarlar

AirPods Kulaklıkları iPhone / iPad / Apple Watch İle Eşleştirmek

Beklenen an geldi ve Eylül ayında ilan edilmiş Apple AirPods kablosuz kulaklıklar en sonunda sene sonu gelmeden satışa sunulabildi. Kablosuz olmasına rağmen yüksek kalitede ses vaat eden kulaklıklar konforlu ve bildik tasarımı kullanıyor. AirPods kulaklıkları, Apple imzalı iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac bilgisayarlarla eşleştirmek son derece kolay. Daha da iyisi bir kez iPhone modelinizle eşleştirdiğinizde, sahip olduğunuz iPad, Apple Watch ve Mac ile otomatik olarak eşleşebiliyor.

landscape-1473303990-apple-airpod-laydown

AirPods Kulaklıkları iPhone İle Eşleştirmek

iOS 10 kullanan iPhone modellerinde eşleştirme son derece kolay.

  1. Home butonuna basıp ekran kilidini açın
  2. AirPods kutusunu açıp iPhone yanına getirin
  3. Telefon ekranında kurulum animasyonu gelecek
  4. Bağlantı sembolüne basın

Apple iCloud hesabınıza eklenmemiş bir diğer Apple cihazıyla eşleştirebilmek için AirPods‘u bir kez daha kutusuna koymanız gerekiyor. Kapağı açın ve durum LED’i beyaz yanıp sönene kadar kutu arkasındaki kurulum butonuna basılı tutun. Ardından az önceki adımları baştan izleyin.

AirPods Kulaklıkları iPad İle Eşleştirmek

iPhone cihazınızla bir kez eşleştirme yaptığınızda iCloud güncellemesi gerçekleşecek ve aynı iCloud hesabıyla kullandığınız iOS 10 yüklü iPad modelleri de otomatik olarak eşleşiyor olacak.

AirPods Kulaklıkları Apple Watch İle Eşleştirmek

iOS cihazınızla eşleştirme yaptıktan sonra watchOS 3 yüklü olan akıllı saatleriniz otomatik olarak AirPods kulaklıklarla eşleşiyor olacak.