in

iOS/Android: Bully Oyununu Mobil Cihazlarla Oynayın

Bir zamanların en popüler oyunlarından biri olan 2006 yılına damgasını vurmuş Bully oyunu, GTA serisiyle ün kazanan Rockstar Games tarafından sunulmuş ve konsol dışında PC sürümü olmuştu. Aradan geçen on seneden sonra, Bully: Anniversary Edition adı altında mobil dünyaya merhaba dedi. Jimmy Hopkins adındaki 15 yaşındaki bir öğrencinin okul maceralarını konu alan aksiyon oyununun çoklu oyuncu sürümü de beğeni görmüştü.

Bully Oyununu Mobil Cihazlarla Oynayın

1

Elbette oyunda eğlenceli anlar sizleri bekliyor ama dil olarak herkese hitap etmeyebilir. Bitirim gençlerin maceralarına ortak olmak isteyenlerin belirli bir ücret ödemesi gerekiyor. Anniversary Edition’da ek olarak daha yüksek ekran çözünürlüğü, iyileştirilmiş grafikler, daha iyi ışıklandırma ve dokular, dokunmatik ekranlara özel kontrol sistemi, arkadaşlarla yarışma imkanı veren çoklu oyuncu modu geliyor. Fiziksel kontrolcü ekleyerek oynamak da mümkün. Android sürümünde en az Android 4.0 şart ve destek verilen cihazların sayısı şimdilik az görünüyor.

iTunes – 18.99 TL

Bully: Anniversary Edition
Bully: Anniversary Edition
Developer: Rockstar Games
Price: 7,99 €

Google Play – 18.99 TL

Bully: Anniversary Edition
Bully: Anniversary Edition
Developer: Rockstar Games
Price: 6,99 €

BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...