iOS/Android: Bully Oyununu Mobil Cihazlarla Oynayın

REKLAMLAR

Bir zamanların en popüler oyunlarından biri olan 2006 yılına damgasını vurmuş Bully oyunu, GTA serisiyle ün kazanan Rockstar Games tarafından sunulmuş ve konsol dışında PC sürümü olmuştu. Aradan geçen on seneden sonra, Bully: Anniversary Edition adı altında mobil dünyaya merhaba dedi. Jimmy Hopkins adındaki 15 yaşındaki bir öğrencinin okul maceralarını konu alan aksiyon oyununun çoklu oyuncu sürümü de beğeni görmüştü.

Bully Oyununu Mobil Cihazlarla Oynayın

1

Elbette oyunda eğlenceli anlar sizleri bekliyor ama dil olarak herkese hitap etmeyebilir. Bitirim gençlerin maceralarına ortak olmak isteyenlerin belirli bir ücret ödemesi gerekiyor. Anniversary Edition'da ek olarak daha yüksek ekran çözünürlüğü, iyileştirilmiş grafikler, daha iyi ışıklandırma ve dokular, dokunmatik ekranlara özel kontrol sistemi, arkadaşlarla yarışma imkanı veren çoklu oyuncu modu geliyor. Fiziksel kontrolcü ekleyerek oynamak da mümkün. Android sürümünde en az Android 4.0 şart ve destek verilen cihazların sayısı şimdilik az görünüyor.

iTunes – 18.99 TL

REKLAMLAR

Bully: Anniversary Edition
Bully: Anniversary Edition
Developer: Rockstar Games
Price: 49,99 TL

Google Play – 18.99 TL

REKLAMLAR

Bully: Anniversary Edition
Bully: Anniversary Edition
Developer: Rockstar Games
Price: ₺29,99
REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...