Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Rainbow Bridges Nedir, Nasıl Elde Edilir?

Super Mario Run‘da Rainbow Bridges‘in işlevine ve nasıl elde edilebileceğine değineceğiz. Mushroom Kingdom’ı genişletirken oyunculara sunulan çok sayıda farklı yapı ögesi göz önüne alındığında sınırlara ulaşmak çok kolay. Bununla birlikte Rainbow Bridges biraz zaman almasına ve Toad’ların belli miktarda kullanılmasına rağmen, Super Mario Run’da toprakların genişletilme yolu olarak karşımıza çıkıyor.

Super Mario Run: Rainbow Bridges Nedir, Nasıl Elde Edilir?

super-mario-run-rainbow-bridges-nedir-nasil-elde-edilir-1

Kingdom Build menüsünün Special bölümünde yer alan Rainbow Köprüleri, her bir renkte 20 Toad için satın alınabilmekte. Bununla birlikte renkli Toad’lar sadece belirli dünyalarda mücadele ettikten sonra kazanılabildiğinden bu ögeyi elde etmek için Super Mario Run’da ilerlemeniz gerekecek. Toad Rally sistemi ile yeterince kazandıktan sonra oyuncular topraklarını genişletebilir. Böylece Toad House’ları, süslemeleri ve unlockable karakter evleri yerleştirilebilir.

Çok oyunculu oyun modunda Toad’ların çoğu kolayca kaybedilebildiği için topraklarınızı en kısa sürede genişletmenizi öneriyoruz Neyse ki Rainbow Bridge’lerin genel maliyeti o kadar yüksek değil, bu nedenle krallığınızı yükseltmek ve diğer bölgelere yayılmak için fazla beklemeyin.

Rainbow Bridges’e erişmek o kadar zor değil. İhtiyacınız olan tek şey kırmızı, mavi, yeşil, mor ve sarı olmak üzere her renkten 20 Toad. Bunları bulduktan sonra Build seçeneğine gidin ve Shop‘u seçin. Special sekmesine (Yıldızlı sekme) gidin, Rainbow Bridges‘i ilk kullanılabilir öge olarak göreceksiniz.

Rainbow Bridges almak için yeterli sayıda Toad’ınız yoksa, zor kazanılan Rally Ticket’ları Super Mario Run’ın Toad Rally mini oyunlarında harcamak isteyeceksiniz. Kazanırsanız ve rakibinizden daha şık bir oyuncuysanız, Toad’ları çekip onları dünyanıza geri götürebilirsiniz. Buraya geldiklerinde bu ögeleri ihtiyaç duyduğunuz Rainbow Bridge’leri inşa etmek için kullanabilirsiniz.