Kategoriler
Konular

Android Ortamı İçin Super Mario Run Benzeri Beş Oyun

Android için Super Mario Run benzeri 5 oyun ile karşınızdayız. Nintendo’nun yeni mobil oyunu Super Mario Run 15 Aralık’ta Apple’ın App Store uygulama mağazasına girdi, oyun şu an Ücretsiz bölümünde en çok indirilen oyun konumunda. Pokemon GO’nun lanse edildiği ilk günlerdeki gelir tablosunu geride bırakmayı başaran oyun 4. seviyenin ilk 20 saniyesine dek ücretsiz oynanabiliyor, devam etmek isteyen oyuncuların ise 9.99 USD karşılığında oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor.

Nintendo yeni oyunu için Apple’la fiili bir partnerlik kurmuş görünüyor. Super Mario Run’ı ilk kez iPhone etkinliğinde duymuştuk. Oyun günler öncesinde iOS için kullanıma sunuldu fakat Android versiyonu henüz hazırlanmış değil. Android versiyonunun 2017’de çıkması bekleniyor ancak net tarih bilinmiyor. Ancak Android kullanıcılarının akıllı telefonlarına yükleyebileceği Super Mario Run benzeri oyunlar mevcut. Dilerseniz Super Mario Run benzeri 5 oyun nelermiş hep birlikte görelim.

Android Ortamı İçin Super Mario Run Benzeri Beş Oyun

1. Super Jungle World Adventure

Oldukça başarılı şekilde hazırlanmış olan bu ücretsiz oyunda grafikler zengin, yaratıkların üzerine atlayabiliyorsunuz ve çeşitli seviyeler hazırlanmış. Oynaması kolay ve hayli duyarlı olan oyunda zorluk derecesi orijinal oyuna kıyasla daha fazla.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

2. Smash Oza Adventure

android-super-mario-run-benzeri-5-oyun-1

Biraz daha farklı şekil ve renkteki yaratıklar ve dünya karşımızda olsa da klasik Mario oyununa fazlasıyla benziyor. Bölüm sonlarındaki reklamlardan kurtulmak için elinizi cebinize atmanız şart. 80 seviye içeren oyun sizi hayli eğlendirecek.

3. Super Plumber Run

android-super-mario-run-benzeri-5-oyun-2

Oyunun adında plumber (muslukçu) geçiyor, hoş bir tercih olmuş. Geliştiriciler burada Super Mario Run adını ve Mario karakterini taklit etmişler fakat görünüm ve oyun videolarına bakıldığında orijinal oyunla net ayrımlar olduğu açık.

4. Super Jungle World Adventure

Super Mario silah taşıyan bir serseri olsa nasıl olurdu? Karakterimiz formunu korumak için atlayıp zıplayabiliyor ve sinir bozucu yaratıklara ateş edebiliyor.

5. Nob’s World

Super Mario Run’ın iOS platformuna gelmesiyle kendini yeniden hatırlatan Nob’s World’de koşular, mantarların üzerinden atlama, altınları toplama, boruların içerisinden geçme ve zorlukların üstesinden gelme gibi Super Mario’dan fazlasıyla tanıdık gelen oyun dinamikleri bulunmakta. Temiz arayüzü de cabası.