in

Samsung’dan Galaxy S7 ve Edge İçin Yeni Nougat Paketi

Bundan bir ay kadar önce Galaxy S7 ve S7 edge modelleri için Android 7 Nougat güncellemesini Beta olarak kullanıcılara sunan Samsung, aradan geçen sürede boş durmadı ve Galaxy Beta Program üyelerine bugün itibariyle yeni bir müjde verdi. Bu iki cihaz için Android 7 Nougat güncellemesinin ilk önizleme sürümü hazır. Yeni güncellemeyle gelen epey değişiklik var:

Samsung’dan Galaxy S7 ve Edge İçin Yeni Nougat Paketi

  • Yüklü gelen Samsung Notes uygulamasını kaldırıyor (lütfen güncellemeden önce mevcut notlarınızı Samsung hesabınıza yedekleyin)
  • Galaxy S7 edge için performans iyileştirmeleri
  • Hakkında kısmında yer alan TouchWiz açıklamaları yerini alan yeni nesil Samsung Experience açıklamaları
  • Hata ayıklamaları
  • Kararlılık iyileştirmeleri
  • Android 7.0 esaslı olsa da final halini alınca Android 7.1.1 esaslı olacak

nougat-fourth-beta

Bu sayede Beta program üyelerine üçüncü kez Android 7 paketi sunulmuş oluyor. Samsung Notes kaldırılmış olsa da Galaxy Apps mağazası ya da Google Play üzerinden indirilip kullanılabiliyor.

nougat-fourth-beta-2

280 MB boyutlu son güncelleme OTA olarak dağıtımda. Güncelleme bildirimi almayanlar ayarlar menüsüne girip manuel olarak kontrol edebilir.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Okumuş olduğunuz bu içerik, daha önceden gelen ziyaretçilerimiz tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için siz de yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın. Ek bir bilgi daha verelim: Bu içeriğe şimdiye kadar 1 ziyaretçimiz değerlendirme yaptı ve değerlendirme ortalaması ise şimdilik 5,00 üzerinden 5,00.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...