Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run Yılbaşı Dekorasyonları

Super Mario Run‘a yılbaşı dekorasyonları için güncelleme geldi. Bilindiği gibi Super Mario Run’ı oynayabilmek için aktif bir internet bağlantısı şart, oyun akıllı telefon internete bağlı olmadığı sürece oynanamıyor. Nintendo bu durumun nedeni olarak oyundaki dünyaların karmaşık olmasını ve daha da önemlisi korsan kullanım konusundaki endişeleri / güvenlik konularını işaret etti. Tabii internet erişimine ihtiyaç duyan oyunda internetin nimetlerinden yararlanılarak sunulan Toad Rally gibi özellikler de yok değil. Super Mario Run’a bugün dahil edilen yılbaşı dekorasyonları da oyuncular için güzel bir sürpriz oldu.

Super Mario Run Yılbaşı Dekorasyonları

super-mario-run-yilbasi-dekorasyonlari-1

Super Mario Run‘a ilk güncelleme yılbaşı dekorasyonları ile gelmiş oldu. Fakat bu App Store üzerinden gerçekleştirilen bir güncelleme değil, Nintendo güncellemeyi doğrudan oyun içerisinden sağlamış görünüyor. Oldukça heyecan verici, değil mi? Burada sınırlı süre için kullanılabilecek birkaç yılbaşı ögesi göze çarpıyor. Yılbaşı denince akla gelen ilk şey olan yılbaşı ağacı; içinde Mario, karla kaplı ağaçlar ve kardan adamın yer aldığı küre formundaki dekorasyon parçası ve yine yılbaşılarında görmeye alıştığımız Poinsettia çiçekleri.

Ağaç ve küre görece büyük ögeler, yani konumlandırmak için büyükçe bir boş alana ihtiyacınız olacak. Poinsettia çiçekleri ise az alan kaplıyor, dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Bu ögelerin krallığınıza bir faydası olduğunu söylememiz zor fakat oldukça hoş görünüyorlar. İçinde Mario’nun yer aldığı küreyi Luigi’nin evinin kenarına konumlandırın, şüphesiz sevinecektir.