Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Mavi, Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Mor Toad’ları Elde Etmek

Super Mario Run‘da mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve mor Toad’ları elde etmek için yapmanız gerekenlere değineceğiz. Super Mario Run oyununun Toad Rally modunda diğer oyunculara karşı mücadele ederek Toad’ların kendi krallığınızda yer almasını istiyorsunuz. Kingdom Builder modunda çeşitli yapıları inşa edebilmek ve ögeleri etkinleştirebilmek için spesifik sayıda mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve mor Toad elde etmeniz gerekiyor. Fakat farklı renkteki bu Toad’ları elde edebilmek için de bazı koşulları yerine getirmiş olmanız lazım. Dilerseniz Super Mario Run‘da mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve mor Toad’ları elde etmek için ne yapmanız gerektiğine değinelim.

Super Mario Run: Mavi, Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Mor Toad’ları Elde Etmek

Her Toad Rally yarışında üç adete kadar farklı tipte Toad’lar elde edebiliyorsunuz. Bu noktada hangi Toad’ların belirli Toad Rally yarışında olduğunu çözebilmek için meydan okumadan önce rakiplerinizin adına bakmalısınız.

super-mario-run-mavi-sari-kirmizi-yesil-ve-mor-toadlari-elde-etmek-1

Örneğin görseldeki kullanıcıyı ele alalım. Toad sayısı 960 olan bu kullanıcıya meydan okursanız ve mücadeleden galip çıkarsanız kırmızı, mavi ve yeşil Toad’lardan elde edebileceksiniz.

Bir sonraki ekranda bu durum daha net şekilde ortaya koyuluyor. Expected crowd bölümünde mücadeleyi kazanmanız durumunda elde etmenizin beklendiği Toad tipleri listelenmekte.

super-mario-run-mavi-sari-kirmizi-yesil-ve-mor-toadlari-elde-etmek-2

Super Mario Run’da Toad Rally moduna ilk başladığınızda yalnızca kırmızı Toad’ları elde edebiliyorsunuz. Diğer tipte Toad’ları elde etmek için World Tour’da ilerleme kaydetmeniz gerek. World 1’de ilerleyerek yeşil ve mor Toad’lar yakalayabilirsiniz.

World 1’i tamamladığınızda yeşil ve mor Toad’ları elde ediyorsunuz. World 2’yi tamamladığınızda ise mavi ve sarı Toad’ları etkinleştirmiş olacaksınız. Tüm Toad tiplerinden yeterli sayıda topladığınızda bunları yeni karakterleri etkinleştirmek, krallığınızda yapı ve dekorasyonlar inşa etmek için kullanabilirsiniz.