Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Siyah Altınları Toplamak

Super Mario Run‘da siyah altınları toplamak için yapmanız gerekenlere değineceğiz. Mobil oyuncuların yeni gözdesi olan Super Mario Run şimdiye dek oyuncuları tatmin etmiş görünüyor, oyundaki krallık inşa etme modu, meşhur Princess Peach’i zalimin elinden kurtarma amacı, Toad Rally mücadeleleri oyuna aksiyon ve sürprizler ekliyor. Farklı renkteki altınlar ise bambaşka bir mevzu.

Super Mario Run oyuncuları altınların konumunu merak ediyor, özellikle siyah olanların. Pembe altınlar hemen her seviyede kolayca toplanabilmekte, siyah altınlar ise en zor bulunanlardan. Super Mario Run’da mücadeleleri kazanmak ve seviyeleri atlamak kullanıcıların kanıksadığı bir durum. Fakat oyunun en zorlu kısımlarından birisi hayli nadir ve bulunması zor olan siyah altınları toplamak.

Super Mario Run: Siyah Altınları Toplamak

super-mario-run-siyah-altinlari-toplamak-2

Hiçbir problem yaşamadan bulunabilen altınların geri kalanından farklı olarak, siyah altın sadece her türlü özel altın koleksiyonlarını tamamladıktan sonra toplanabiliyor. Super Mario Run’da World 1’in ilk iki seviyesindeki siyah altınları toplamak için yapmanız gerekenlere değiniyoruz.

Super Mario Run World 1-1’de ilk siyah altını bulmak için ilk 3 blok duvarın üzerinden bir duvar sıçrama yapın. İkinci siyah altın ise yükselen üç bulut bloğunun tabanında bulunmakta.

Üçüncü siyah altın gökyüzüne yakın 7 tuğla blok sırasının altında bulunuyor. Dördüncü siyah altın önümüzdeki üç yeşil boruyu geçince elde edilebiliyor ve son olarak beşinci siyah altın sadece bir tuğla blok sırasının ilk tuğlasına gizlenmiş durumda.

World 1-2’de ilk siyah altın tavanın tam altında. İkinci siyah altın dik tepe duvarı sararken ve üçüncü siyah altın ikincil boru hattını geçtikten hemen sonra bulunabiliyor.