Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: 10 Toad Rally Ticket Hediyesi

Nintendo Super Mario Run oyuncularına 10 Toad Rally Ticket hediyesi sunuyor. Super Mario Run oyunu geçtiğimiz hafta iOS işletim sistemi için indirilmeye sunuldu. Oyun ilk 4 günde 40 milyon defadan fazla indirilmişti, sayının şu an 50 milyonu aştığı ifade ediliyor. Oyunun bu denli yüksek indirilme sayısına ulaşması firmanın kullanıcılar için bir sürpriz hazırlamasını sağladı. Nintendo tüm Super Mario Run oyuncularına 10 Toad Rally Ticket veriyor. Dilerseniz şimdi firmanın yeni oyunu ile ilgili önemli bilgilere ve 10 Toad Rally Ticket hediyesine yakından göz atalım.

Super Mario Run: 10 Toad Rally Ticket Hediyesi

super-mario-run-10-toad-rally-ticket-hediyesi-1

Super Mario Run Eylül ayındaki Apple’ın iPhone 7 etkinliğinde duyurulmuştu. Nintendo’nun en önemli değerlerinden birisi olan oyunun akıllı telefonlara giriyor olması gerçekten önemli bir gelişme. Oyun şu an yalnızca iOS işletim sistemi için var. İlk etapta Apple’la yapıldığı anlaşılan özel anlaşma ve korsan kullanıma yönelik kaygılar Android versiyonu için 2017’yi beklememiz gerektiğini gösteriyor. Oyun iOS cephesinde hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabilmekte.

Super Mario Run dakikalar ilerledikçe daha fazla kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor. Firma 50 milyon kez indirilme sayısının şerefine tüm oyunculara 10 Toad Rally Ticket hediye etme kararı almış durumda.

Toad Rally, oyunun kullanıcıların arkadaşlarına karşı rekabet edebilecekleri ve dünyanın dört bir yanından gelen kişilere meydan okuyabileceği bölüm. Ancak burada ilerlemek için Toad Rally Ticket’larınızın olması gerekiyor. Toad Rally Ticket’ları esasında ödül olacak şey değil. Toad Rally Ticket’ları birçok yolla edinilebiliyor. Oyunda bir dünyayı tamamlayarak ya da krallığınızdaki bonus oyunları oynayarak Toad Rally Ticket kazanabilirsiniz.