Android/iOS: Angry Birds Blast Oynayın

REKLAMLAR

Çok sayıda oyuna yer veren Rovio imzalı Angry Birds serisi 2009'dan beri gündemde ve mobil dünyayı meşgul ediyor. Ondan fazla farklı sürümü olan Angry Birds serisinin iOS, Android, Symbian ve Windows Phone platformlarına geldiğini gördük. Aşırı ilgiden ötürü sevimli kuşlar animasyonlu film olarak bile karşımıza çıktılar. Son olaraksa sene sonunun geldiği şu günlerde Angry Birds Blast oyunu bizlerle.

Android/iOS: Angry Birds Blast Oynayın

screenshot-1482749508

Rovio şu ana kadar sunduğu değişik versiyonlarla oyuncuları kendine bağlamaya devam etti. Bu son oyun olan Angry Birds Blast ise beklenenin aksine fırlatma esaslı değil, üçünü eşleştir esaslı bir oyun. Amacınız kuşları serbest hale getirebilmek için belirli blokları yıkmak. Diğer üçünü eşleştir oyunları gibi oynanıyor ve aynı renkten kutuların hizalanması için bekliyorsunuz. İşinizi kolaylaştıran boost yardımları ve dopingler karşınıza çıkıyor. 250 seviye içeren oyunda renkli grafikler, aile dostu görüntüler ön planda. Klasik ve rahatlatıcı bir oyun ve ücretsiz deneyebilirsiniz. Oyun içi satın almalar yer alıyor.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Angry Birds Blast
Angry Birds Blast
Price: Free+
REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...