Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS Uyumlu Lifeline: Whiteout Oyununu Ücretsiz İndirin

iOS için geliştirilen Lifeline: Whiteout oyunu kısa bir süre için ücretsiz indirilebiliyor. Bu haftanın haftalık ücretsiz iOS uygulaması Lifeline: Whiteout. Size bir görev veren bir mobil video oyunu ile birliktesiniz. İşiniz kayıp bir maceraperesti kurtarmak ve ona kimliğini bulmasında yardımcı olmak.

iOS Uyumlu Lifeline: Whiteout Oyununu Ücretsiz İndirin

lifeline-whiteout-1

Oyunu her oynadığınızda oyun sırasında aldığınız çeşitli kararlar farklı bir sonuca neden oluyor. Oyun normal olarak 1.99 $ fiyatla App Store uygulama mağazasından indirilebiliyor. Oyuncular tarafından 4.5 yıldız aldığını göz önünde bulundurmakta fayda var. Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları üzülmesin, Lifeline: Whiteout oyunu Google Play uygulama mağazasında da mevcut. Bununla birlikte, Android kullanıcıları oyunu oynayabilmek için 1,99 USD ödemek zorunda kalacak.

Birçok özelliğiyle birlikte bağımlılık yaratan bir oyun. iOS kullanıcılarının kısa bir süre için de olsa oyunu ücretsiz indirebiliyor olması büyük bir fırsat.

  • Gerçek zamanlı olarak şekillenen oyun akışı
  • Gün boyunca alacağınız bildirimlerle V. Adams’a yol gösterin
  • Alacağınız her bir karar oyunun akışını / gidişatı değiştiriyor
  • Oynamak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç yok
  • Herhangi bir uygulama içi satın alma ögesi bulunmuyor

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi teaser videosunu izlemenizi öneriyoruz.

Lifeline: Whiteout oyunu iOS 8 ve Apple’ın mobil işletim sisteminin daha güncel versiyonunu barındıran iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlara yüklenebiliyor. iOS versiyonunda Apple Watch desteği sunulması hoş bir detay. Android tarafında ise Android 4.0.3 ve daha güncel işletim sistemli akıllı telefon sahipleri oyunun keyfini sürebiliyor.