Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

E-posta uygulamaları vazgeçilmez demirbaş. Elbette Android dünyasının karo ası Gmail servisi ve uygulaması. Peki ya olur da Gmail’e alternatif arıyorsanız. Dosya konumuzu okumaya devam edin…

Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

Blue Mail

android-email-app-blue-mail

Etkileyici bir uygulama ve tüm özelliklere sahip ama en önemlisi eski cihazlarda bile akıcı çalışması. Kompakt arabirim ufak ekranlara sığıyor. Dolaşım ve hesaplar arası geçiş var. Gmail, Yahoo, Outlook, Office 365 ve POP3 hesapları desteklenmekte.

TypeApp


android-email-app-typeapp

Blue Mail klonu gibi görünüyor. Eski nesil tasarım ön planda ve ek arabirim seçenekleriyle navigasyon kolaylaşıyor. Genelde Blue Mail’den iyi değil. Diğerinde hız ve batarya kullanımı daha üstün. Aksi olmadıkça diğerinden daha iyi değil.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu
Type App mail - email app
Type App mail - email app
Developer: TypeApp LLC
Price: Free

myMail

android-email-app-mymail

Bu da Blue Mail gibi sade, hızlı ve güzel görünümlü. Seçim aşamasında kişisel zevkler konuşuyor. myMail’in desteklediği hesaplar arasında Google, Yahoo, iCloud, Outlook, Hotmail, AOL, GMX, Exchange ve My Mail ücretsiz servisi var. Gerçek zamanlı push bildirimleri işi kolaylaştırıyor. İmza atma, zincir görünümü, sıralama seçenekleri ve ActiveSync protokol de cabası.

myMail: Outlook & Hotmail için
myMail: Outlook & Hotmail için
Developer: Unknown
Price: Free

Aqua Mail

android-email-app-aqua-mail

Görünüm çok eski nesil. Aşırı çirkin olmasa da diğerlerinin gerisinde ama düzgün işliyor. Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, iCloud, GMX vb ne ararsanız var. Ücretsiz sürümde sadece iki hesap eklenebiliyor ve alta Aqua Mail imzasını atıyor.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları
Email Aqua Mail - Fast, Secure
Email Aqua Mail - Fast, Secure
Developer: Aqua Mail
Price: Free

Alto

android-email-app-alto

2012’de çıkan ama bir türlü tanınamayan AOL imzalı bir uygulama. Tüm içerikler kartlar halinde gösteriliyor ve idare kolaylaşıyor. Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, Hotmail, Exchange, AOL Mail, IMAP destekli diğer servisler destekleniyor. E-posta dışında takvim, kişiler gibi özellikleri bir araya topluyor.

The app was not found in the store. 🙁

Peki ya Gmail ve Inbox?

Gmail ve Inbox listemizde yok ama bu demek değil ki ikisi de kötü. Sadece Gmail kullanıyorsanız hemen bunun uygulamasını kurun yeter. Zaten hazır geliyor ve zahmet gerekmiyor. Inbox ise farklı bir uygulama ve tasarımı tepki görebiliyor. Bu yüzden denemeden size uyup uymadığına karar veremezsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android'den Windows nasıl yüklenir?