Kategoriler
Konular

Android: En İyi Fotoğraf Yönetim Uygulamaları

Android telefon sahibiyseniz elbette yüklü gelen bir fotoğraf uygulaması olmalı ve büyük olasılıkla adı Galeri. Ancak bununla sınırlı olmadığınızı biliyor muydunuz? Daha iyi seçenekler var ve öğrenmek için dosyamızı okumaya devam edin…

Android: En İyi Fotoğraf Yönetim Uygulamaları

Google Photos

En iyi seçenek olarak beliren Google imzalı Google Photos oluyor. Evet sizi kandırmış gibi hissediyoruz çünkü belki de bu uygulama cihazınızla yüklü geliyor yani yeni bir uygulama önermiyoruz! Ama bu uygulama varsa kullanımını öğrenmeyerek kendinize ihanet etmiş oluyorsunuz!

[appbox googleplay id=com.google.android.apps.photos]

Bu uygulama basit görünse de özellik dolu ama öncelikle kurulur kurulmaz fotoğraflarınıza sınırsız kapasite Google Drive yedek şansı veriyor. Bu esnada az da olsa sıkıştırılıyorlar ama çoğu kullanıcı farkı hissedemiyor. Cihaz ne model olursa olsun Android içeriyorsa Google Photos ile yedekledip sitesine girerek görebilirsiniz.

Screenshot_20161108-100412

Photos, yedekleme dışında Asistan içeriyor. Çekilen fotoğraflardan kolaj video yapabiliyor. Fotoğraf ve video editleme, çevirme, kırpma, filtre seçenekleri en iyi düzeyde. Ayrıca kullanımı basit. Ücretsiz olduğuna göre indirin gayri!

En İyi Gizlilik: Focus

Evet bazı fotoğrafların yetişkinlere özel olduğu açık. Bu gibi geniş arşivleri cihazda taşımanın anlamı yok ama yine de böyle bir sıkıntınız varsa cihazınızı kullanan başkalarının o sözü geçen fotoğrafları görmesini istemiyorsanız Focus kurabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.franco.focus]

Buradaki olay galeri gizleyip diğer fotoğraf tarayan uygulamaların bulmasını engellemek. Böylece gizliliğiniz korunacak ve fotoğrafları sizden başkası göremeyecek. Benzer tür diğer uygulamalar da var ama bunu seçtik. Uygulama ücretsiz olsa da ödeme yapıp Kasa özelliğine terfi ederseniz fotoğraf ve videolara sadece parolayla erişilebiliyor.

Screenshot_20161108-094123