Kategoriler
Konular

Android’de En İyi Beş Ses Değiştirme Uygulaması

Android Uyumlu En İyi Beş Ses Değiştirme Uygulaması ile karşınızdayız. Helyumun teneffüs edilmesi ve bir sincap sesinde konuşmanın ne kadar eğlenceli olduğunu biliyor musunuz? Sizin için derlediğimiz ses değiştirici uygulamalar ile akıllı telefonunuzun gücü ile aynı şeyi ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamalardaki farklı etkiler arasından seçim yapın, sesinizi kaydedin veya konuşun. Karaoke yaparak eğlenin ya da şüphelenmeyen arkadaşlarınıza şaka içerikli sesli mesajlar gönderin. Sizler için seçtiğimiz beş ses değiştirici uygulama hemen hemen aynı şeyi yapıyor ancak bazıları farklı efektler içeriyor ya da dahili efektler ve kontrollerle sesinizi değiştirmede size daha fazla özgürlük sunuyor. Dilerseniz Android‘li akıllı telefonlar için geliştirilen En İyi Beş Ses Değiştirme Uygulaması nelermiş hep birlikte görelim.

Android’de En İyi Beş Ses Değiştirme Uygulaması

Voice changer with effects

Android En İyi 5 Ses Değiştirme Uygulaması 1

Uygulamanın adı fazla iddialı değil ancak Android’deki en iyi ve en popüler ses değiştiricilerden birisi olduğunu ve 50 milyondan fazla indirildiğini ifade etmemiz gerekiyor. Sesinizi kaydedip seçtiğiniz efektleri uygulamanıza ve arkadaşlarınızla e-posta, mesajlaşma uygulamaları veya sosyal ağlar üzerinden paylaşmanıza izin veriyor. Sesinizin benimseyebileceği robot, zombi, canavar, uzaylı gibi çok çeşitli kişilikler var. Uygulama basit ve sezgisel bir arayüzden yararlanıyor.

[appbox googleplay id=com.baviux.voicechanger]

Voice Changer

Android En İyi 5 Ses Değiştirme Uygulaması 2

Voice Changer uygulaması sesinizi helyum, koro, canavar, sincap etkileri ile değiştirmenize olanak tanıyor. Sonuçları arkadaşlarınızla sosyal ağ siteleri, bulut depolama hizmetleri ya da anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Uygulama renkli arayüzüyle Android’li akıllı telefonlarda başarılı şekilde çalışıyor.

[appbox googleplay id=com.androbaby.voicechanger]

Voice Changer

Android En İyi 5 Ses Değiştirme Uygulaması 3

Aynı isimlendirmeye sahip farklı bir uygulama. Sesinizi kaydedin, istediğin herhangi bir ses modüle edici efekti uygulayın ve sonuçları ekstra kahkahalar için bir zil sesi, bildirim veya alarm sesi olarak ayarlayın. Helyum, koro, sarhoş, robot ve diğer birçok efekti uygulayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.e3games.voicechanger]

Voice Changer Sound Effects

Android En İyi 5 Ses Değiştirme Uygulaması 4

Bu uygulama biraz daha ileri giderek, yankı, adım, tempo, ses ve eşdeğerlik gibi ek efektlerle ses kaydını özelleştirmenize izin veriyor. Aynı zamanda gerçek zamanlı olarak çalışıyor ki bu sayede konuşup doğaçlama yapabilir, hatta şarkı söyleyebilirsiniz. Uygulama efekt eklemek ve bunları tanımanın ötesine geçmek için herhangi bir ses, şarkı ve ses dosyasını içeri aktarmanızı sağlıyor.

[appbox googleplay id=com.ninexgen.voice.changer]

RoboVox Voice Changer

Android En İyi 5 Ses Değiştirme Uygulaması 5

RoboVox Voice Changer ile sesinizi kaydedebilir ve onu korkutucu, komik, müzikal, şeytani, robot benzeri veya tamamen başka bir şey haline dönüştürebilirsiniz. 32 farklı ses efekti var ve parmağınızı X-Y pedinde kaydırarak efekt değiştirebiliyorsunuz. Uygulama dönüştürülen sesi tekrar çalabiliyor, cümleleri tekrarlayabiliyor ve gerçek zamanlı bir ses kaydedicisi olarak çalışabiliyor.

[appbox googleplay id=com.mikrosonic.RoboVoxLite]