Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone: Yüksek Kaliteli Duvar Kağıdı Uygulaması WLPPR

iPad ve iPhone için yüksek kaliteli duvar kağıdı uygulaması WLPPR ile karşınızdayız. Sizi bilmiyoruz, fakat çevremizdeki birçok insan en iyi duvar kağıdı için sürekli arayış halinde. Elbette en iyi duvar kağıdı gibi bir şeyin var olmadığını iddia edebilirsiniz, ancak gerçek şu ki akıllı telefonda yüksek kalitede bir duvar kağıdına sahip olma konusunda insanları mutlu eden bir şeyler var.

Akıllı telefon üreticileri de işleri bizim için çok kolaylaştırıyor değil. Özellikle Apple’ın iPhone’u harika görünümlü duvar kağıtları ile birlikte geliyor ancak seçim olanağı çok kısıtlı ve çabucak bıkıyorsunuz.

Uygulama mağazasında duvar kağıdı araçlarına göz atmaya başladığınızda can sıkıcı reklam destekli uygulamalar, telif hakkı içeren görüntüler ve bir sürü düşük kaliteli duvar kağıdı içeren uygulamalar ile karşılaşacaksınız. Biz araştırmalarımız sonucunda yüksek kaliteli duvar kağıtları içeren başarılı bir uygulama tespit etmeyi başardık.

İlginizi Çekebilir:  Google Play'de virüslü 2FA uygulaması tespit edildi

iPhone: Yüksek Kaliteli Duvar Kağıdı Uygulaması WLPPR

Uygulamanın adı WLPPR. Denemek ücretsiz ve App Store’a görece yeni adım attığını söylemek mümkün. Gerçekten fantastik bir uygulama ile karşı karşıyayız.

iPhone Yüksek Kaliteli Duvar Kağıdı Uygulaması WLPPR 1

Uygulamadaki tüm duvar kağıtlarını beğenmeyebilirsiniz, ancak bir şeyi tartışamazsınız: hepsi mükemmel kaliteye sahip ve sizi daha az rahatsız edecek ikinci, bulanık bir versiyonun son derece düzgün bir seçeneği bulunmakta. (Bu araç bize Android uyumlu mükemmel duvar kağıdı uygulaması Musei’yi hatırlatmadı değil.)

iPhone Yüksek Kaliteli Duvar Kağıdı Uygulaması WLPPR 2

Peki WLPPR nasıl çalışıyor? Facebook veya Twitter’da uygulama hakkında paylaşım yapmak suretiyle bir duvar kağıdı paketini (birkaç düzineden oluşan) ücretsiz olarak açıyorsunuz ve ek paket başına 1 USD veya tüm paketler için 4 USD ödüyorsunuz. Uygulamadaki duvar kağıtlarının şaşırtıcı kalitesi göz önüne alındığında fiyatlandırmanın makul olduğu söylenebilir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da kişiyi kaydetmeden WhatsApp mesajı göndermek