Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Gelişmiş Sistem Takip Uygulaması SystemPanel 2

Android uyumlu gelişmiş sistem takip uygulaması SystemPanel 2 ile karşınızdayız. Günlük hayatımızda elimizden düşürmediğimiz Android işletim sistemli akıllı telefonlar da dahil olmak üzere parmaklarınızı koyabileceğiniz herhangi bir şeye müdahale etmekten hoşlanan ileri düzey bir kullanıcı mısınız? Bu sorunun cevabı güçlü bir “Evet!” ise o zaman size ilgi duyacağınız bir uygulamayı tanıtmak istiyoruz.

Android Gelişmiş Sistem Takip Uygulaması SystemPanel 2

Android Gelişmiş Sistem Takip Uygulaması SystemPanel 2 1

Android için oldukça ayrıntılı ve kullanışlı bir sistem izleme uygulaması olan SystemPanel 2 ile tanışın. İşlemci, ağ ve RAM kullanımınızı gerçek zamanlı olarak kapsamlı bir şekilde görebilmenizin yanı sıra mevcut yükleme ve indirme hızlarını öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca, hücresel bağlantınızın sinyal gücünü ve pil durumunu izleyebilmeniz mümkün. Sevindirici şekilde pil ve yongasetinin geçerli sıcaklığı da gösterilmekte.

Yüklediğiniz tüm uygulamaları listeleyen bir uygulama yöneticisinin yanı sıra bunlarla ilişkili tüm işlemler ve izinleri de takip edebiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz kullanılabiliyor fakat Android Nougat işletim sisteminde çalışan uygulamaları takip edebilmek için akıllı telefonda root erişimine ihtiyaç duyulduğunu ifade edelim.

Android Gelişmiş Sistem Takip Uygulaması SystemPanel 2 2

SystemPanel 2, esasında SystemPanel uygulamasının elden geçirilmiş versiyonu. Ana ekranda cihazın son davranış / etkinliğine genel bir bakış sağlayan kullanıcı arayüzü tamamen yeniden tasarlanmış durumda. Daha ayrıntılı bilgi sol bölümden açılan panelden veya genel bakış sayfasındaki öğelere dokunarak elde edilebiliyor.

Android Gelişmiş Sistem Takip Uygulaması SystemPanel 2 3

SystemPanel 2, orijinal SystemPanel‘e yükseltme olarak dağıtılmamakta. Cihazınızda aynı anda iki farklı sürümü de kullanabiliyorsunuz. Sürüm 2 artık tüm özelliklerin kilidini kaldırmak için bir gelir modeli kullanmıyor. Tüm özellikler ücretsiz. Arayüzde reklamlar var ve bunları kalıcı olarak kaldırmak için ödeme yapmak yeterli oluyor. Reklamların dikkat dağıtıcı ve rahatsız edici olmaması için kullanıcı arayüzüne uyum sağlaması amaçlanmış görünüyor. Karışıklığı önlemek için reklamlar “AD” ile işaretlenmiş vaziyette.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi