Kategoriler
Rehberler

iPhone: Özel Duvar Kağıtları Oluşturmak

iPhone‘da Özel Duvar Kağıtları Oluşturmak için yararlanabileceğiniz başarılı bir uygulama ile karşınızdayız. Duvar kağıtları ister masaüstü bilgisayarlar için ister akıllı telefonunuz için olsun cihazınızı özelleştirmenin mükemmel bir yolu. Duvar kağıtları basit vektör sanatı veya karmaşık tasarımlar ve arasında bir şey olabilir. Elbette bu duvar kağıtlarını bulmak, iyi görünen ve cihazınızı rahatça kullanmanızı engellemeyen duvar kağıtları söz konusu olduğunda zaman gerekiyor. GradientDaze iPhone veya iPad’iniz için özel gradient duvar kağıtları oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir iOS uygulaması. Uygulama, gradientlerle oynamanıza izin veriyor ve sizin için anında bir duvar kağıdı oluşturabiliyor. Renkleri seçiyorsunuz ve uygulama onlardan üretilen renk geçişlerini gösteriyor. Gördüğünüz gibi isterseniz onu kaydedebiliyor ve kilit ekranınız veya ana ekran arka planınız olarak ayarlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone için en iyi 7 fotoğraf kolaj uygulaması

iPhone: Özel Duvar Kağıtları Oluşturmak

GradientDaze’i indirin ve arayüzdeki iki çemberle oynamaya başlayın. Farklı bir renk seçmek için onları sürükleyin, canlı arka plan değişikliğini izleyin.

Sevdiğiniz bir şey oluşana dek oynamaya devam edin. Sonucu beğendiğiniz noktada sağ alt taraftaki kamera düğmesine dokunup görseli kaydedebilirsiniz.

iPhone Özel Duvar Kağıtları Oluşturmak 1

GradientDaze’in iki modu var; Manuel ve parti. Manuel mod renkleri özgürce seçmenizi sağlayan varsayılan mod. Parti modu ise farklı renklerle döngü oluşturuyor. Parti modunu etkinleştirmek için sol alt taraftaki şapka butonuna dokunun. Durdurmak için aynı düğmeye tekrar dokunabilirsiniz. Alt taraftaki ‘i’ düğmesine dokunarak seçtiğiniz renklerin RGB ve HEX kodlarını öğrenebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Yakınlık Sensörü'nün çalışmaması ve çözümü

iPhone Özel Duvar Kağıtları Oluşturmak 2

GradientDaze iPhone’unuz için özel gradient duvar kağıtları oluşturmanın en kolay yollarından biri. Cihazınızın ekranına ideal şekilde yerleşmesi için resmin doğru boyutta olması konusunda endişelenmeniz gerekmiyor. Uygulama iOS 10 ve daha güncel işletim sistemi versiyonları ile uyumlu. Uygulamayı çalıştırabilen tüm iOS cihazları için doğru boyutta / çözünürlükte görüntüler oluşturabilirsiniz.

‎GradientDaze
‎GradientDaze
Developer: thoughtbot, inc.
Price: Free