Kategoriler
Konular

iPhone’da Kalabalık Ailelere Planlama Uygulamaları

Yoğun yaşamda aile bireyleriyle bir araya gelmek güçleşti. Yüz yüze görüşmek yerine Facebook ve Messenger üzerinden iletişim kuruyoruz. Kimi zaman alışveriş gibi ev işlerini organize etmek zorlaşıyor. Doğru araçlarla ailenizi organize edebilirsiniz.

iPhone’da Kalabalık Ailelere Planlama Uygulamaları

Cozi Family Organizer

CoziFamilyOrganizer-iphone

Tam kapsamlı aile organizasyonu söz konusu olunca Cozi muhteşem bir araç. 11 seneden beri kullanımdaki servis gelişmeye ve her alana erişmeye devam ediyor. Web sürümü de olan servisin mobil kullanıcıları daima birbiriyle dirsek temasında kalabilir ve birlikte alışveriş/görev listesi hazırlayıp aile günlüğü tutabilir. Ailelerin toplantılarında bu alana girdiler yapıp fotoğraflar eklenebilir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad için en iyi korku oyunları / 2022
‎Cozi Family Organiser
‎Cozi Family Organiser
Developer: Cozi
Price: Free+

Hub Family Organizer

HubFamilyOrganizer-iphone

Bir diğer başarılı uygulama olan Hub Family Organizer ile aile için ortak takvim kullanılabiliyor. Böylece evdeki herkes durumdan ve gelişmelerden haberdar oluyor. Ayrıca alışveriş listesi ve toplantılar paylaşılabiliyor. Tarih ve hatırlatıcı fonksiyonları işe yarıyor. Fotoğraf ekleme ve metne yer verme seçenekleri var.

‎Hub Family Organizer
‎Hub Family Organizer
Developer: Ironark, Inc.
Price: Free+

Flayk: Made for Your family

FlaykFamilyOrganizer-iphone

Aile organizasyon uygulaması Flayk! ile takvim, etkinlik, yapılacaklar listesi paylaşımları geliyor ve sade arabirim dikkat çekiyor. Benzer uygulamalardan farklı olmasını sağlayan artıları çoklu aile girişi ve ilgi çekici ödüllendirme sistemi. Çocuklar belirli işleri yaptıkça ödüller kazanabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android NES emülatörleri 2022
‎Flayk – Made for your family
‎Flayk – Made for your family
Developer: Flayk
Price: Free

Family Organizer: Calendar Planner

FamilyOrganizer-iphone

Aile organizasyon uygulamalarının paylaşım özelliklerini beğeniyorsanız ama ek özellikler için uygulama içi satın almalardan nefret ediyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz. Sezgisel uygulamayla görevler atanabilen aile takvimi, yapılacaklar listesi, tarihler ve hatırlatıcılar ve tarifler bölümleri geliyor. Sunulan ekstralar ilgi çekiyor. Günlük anılara aile fotoğrafları ve kısa açıklamalar eklenebiliyor.

Picniic

PicnicFamilyOrganizer-iphone

Akıllı aile organizasyon uygulaması Picniic ile ortaya karışık biçiminde her şeyden biraz sunuluyor. Aile takvimi paylaşma, alışveriş ve yapılacaklar listesi, tarifler, öğün planlayıcı, grup etkinliği planlama yer alıyor. Eşsiz ızgara tasarımıyla özellikler kolayca görülebiliyor. Renk kodlu kutularda uygulamanın alt bölümleri saklı. Apple Calendar, Google, Outlook ve Yahoo üzerinden Picniic takviminize üye olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'un yenilenmiş olduğunu anlamak
Family Organizer by Picniic
Family Organizer by Picniic

Dahili Apple Seçenekleri Unutulmamalı

Apple kullanıcılarına hazırda hatırlatıcı uygulaması sunmakta ve Siri ile entegre ederseniz işinizi kolaylaştırıyor. Bu sayede kullanıcılar biraz uğraşarak aile planlama işlerini uygulama kurmadan da çözebilirler.