Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Angry Birds Space Oyununu Ücretsiz İndirin

iOS uyumlu Angry Birds Space oyununu ücretsiz indirme fırsatınız var. Bu haftaki ücretsiz iOS uygulaması aslında aynı oyunun iki versiyonu: Angry Birds Space ve Angry Birds Space HD. İlki iPhone için geliştirildi ve normalde 99 sent karşılığında indirilebiliyor. İkincisi iPad uyumlu olan versiyon ve normal fiyatı 2.99 USD seviyesinde. Şu andan itibaren Perşembe gününe dek her iki oyun da iPhone ve iPad’lere ücretsiz yüklenebiliyor.

iOS: Angry Birds Space Oyununu Ücretsiz İndirin

iOS Angry Birds Space Oyununu Ücretsiz İndirin 1

Oyun Güneş sistemimiz de dahil olmak üzere 10 gezegende geçen 300 seviyeden oluşuyor. Bazı bölümler sıfır yer çekiminde oyun oynamayı içeriyor ve bu sayede atışlarda hünerlerinizi sergileyebiliyorsunuz. Gizli bonus seviyeleri keşfedilebilmekte ve her kuşun özel yetenekleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Angry Birds fenomeninin patlama yapmasının üzerinden yıllar geçti. Bu süre boyunca oyun ciddi bir başarı yakaladı ve kızgın kuşlarımızın oyuncaklardan spor ayakkabılara hatta termos takımlarına kadar uzandığını gözlemledik. Geçtiğimiz yıl sinema filmi de vizyonlara girdi ve bu film makul bir başarı elde etmişti.

Oyunun başarısının en üst noktasında Angry Birds’un geliştiricisi Rovio, bir sonraki Disney olma konusunda konuştu. Angry Birds tema parkı 2011’de Çin’de açıldı ve o zamanlar gökyüzünün sınır olduğu anlaşıldı. Daha önce hiç Angry Birds oynamadıysanız veya özelde bu oyunu hiç deneyimlemediyseniz oyunu ücretsiz indirmek için bir fırsatınız var. Android kullanıcıları oyunu zaten ücretsiz olarak indirebiliyor. Aşağıdaki widget’lara dokunmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Google Play'de virüslü 2FA uygulaması tespit edildi