Kategoriler
Konular

Android ve iOS İçin En İyi Beş Yoga Eğitim Uygulaması

Android ve iOS uyumlu En İyi Beş Yoga Eğitim Uygulaması ile sizlerleyiz. Egzersiz veya dinlenme için yoga yapmayı düşünüyorsanız bu süreçte akıllı telefonunuz size önemli ölçüde yardımcı olabilir. Hazır sınıf koleksiyonları, yüksek ayrıntılarla belgelendirilmiş pozlar, uzman öğretmenler tarafından verilen talimatlar, alıştırmaları planlamak ve ilerlemenizi izlemek için kullanışlı araçlar içeren kaliteli uygulamalarla ilgili hiçbir eksiklik yok. Sizler için derlediğimiz beş Android ve iOS uygulaması yoga uygulamasını cebinizde her yere götürebilmenizi, performansınızı geliştirmenizi ve sanat bilginizi derinleştirmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz Android ve iOS uyumlu En İyi Beş Yoga Eğitim Uygulaması nelermiş hep birlikte görelim.

Android ve iOS İçin En İyi Beş Yoga Eğitim Uygulaması

Pocket Yoga

Android ve iOS En İyi 5 Yoga Eğitim Uygulaması 1

Uygulamada farklı süre ve zorluk seviyelerine sahip 27 seans var. Pozları öğrenmeniz gerekiyorsa doğru duruş, hizalama ve faydalar hakkında ayrıntılı açıklamalar içeren poz sözlüğüne başvurabilirsiniz. Ayrıntılı sesli ve görüntülü öğretim her poz için sağlanıyor ve 200’den fazla öğretim görüntüsü içinde gösteriliyor. Uygulama yoga uygulamalarınızın günlüğünü tutmanızı ve müzik kitaplığınızdan müzik çalmanızı sağlıyor. Aynı zamanda iPhone’da Siri ile bütünleşiyor, pratiğinize bir ses komutu ile başlamanıza olanak tanıyor.

İlginizi Çekebilir:  5G Baz İstasyonları Nasıl Görünür ve Nasıl Çalışırlar?
Pocket Yoga
Pocket Yoga
Developer: Rainfrog, LLC
Price: ₺18,99
‎Pocket Yoga
‎Pocket Yoga
Developer: Rainfrog, LLC
Price: ₺49,99

Yoga Studio

Android ve iOS En İyi 5 Yoga Eğitim Uygulaması 2

Yoga Studio, çeşitli yetenek seviyelerinden kullanıcılar için 70’den fazla yoga ve meditasyon sınıfı içeriyor. Süre, odaklanma, yetenek ve yoğunluk seviyesi gibi tercihlere dayalı bir sınıf bulmanızı sağlıyor. Telefonunuzun kamerasını ve uygulamanın dahili video aracını kullanarak kendi sınıflarınızı yaratma fırsatınız da var. Takvim ve parça özellikleri takviminizle otomatik olarak senkronize edilen veya her ay, iki hafta, hafta veya gün tekrarlayan sınıflar çizmenizi sağlıyor. 280’den fazla pozlamaya göz atabileceğiniz; yararlar, talimatlar, modifikasyonlar, varyasyonlar, ayrıntılı resimler ve bilgiler içeren yoga poz kütüphanesi var. Ayrıca akıllı arama işleviyle tür, odak ve yetenek temelli pozlar keşfedebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Android ve iPhone için en iyi kamera uygulamaları
Yoga Studio: Poses & Classes
Yoga Studio: Poses & Classes

Daily Yoga

Android ve iOS En İyi 5 Yoga Eğitim Uygulaması 3

Daily Yoga’da her seviyedeki yogiler için yüzden fazla sayıda yoga ve meditasyon sınıfı bulunmakta. Sağlık bilgileri, sınıf çizelgeleme, çevrimiçi koç kılavuzu, meditasyon müziği, farklı hedefler için hazır egzersiz planları ile özel olarak tasarlanmış meditasyonlar ile birlikte ayrıntılı talimatlar içeren 500 pozisyondan oluşan bir kütüphane var. Burada önyükleme kampı, vücut tonlama, kilo verme, güç, esneklik, gevşeme, denge, menstruasyon, vücut detoksu, meditasyon ve diğer başlıklar altında çok sayıda içerik bulunmakta.

Yoga Monkey

Android ve iOS En İyi 5 Yoga Eğitim Uygulaması 4

Yoga Monkey 20 dakikaya kadar sürecek ve kilo vermenize, daha iyi uyumanıza, depresyonla mücadele etmenize, sindirim güçlüğünü iyileştirmenize, depresyonla mücadelede bulunmanıza, ağrıyı hafifletmenize ve ofiste egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış 10 fonksiyonel yoga seansı sunuyor. Uygulamada size yogayı eğlenceli ve şirin hale getiren bir maymun rehberlik ediyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone Telefon İçin Squid Game Duvar Kağıtları
Yoga Monkey
Yoga Monkey
Developer: Guru Inc.
Price: Free
Yoga Monkey: Your Fitness Guru
Yoga Monkey: Your Fitness Guru
Developer: Guru Tech
Price: Free

Global Yoga Academy

Android ve iOS En İyi 5 Yoga Eğitim Uygulaması 5

Global Yoga Academy acemi, orta ve ileri seviye yogiler için harika bir araç. 5 ile 60 dakikalık egzersizleri yapmanıza ve her biri için ayrıntılı öneri ve talimatlarla 200’den fazla poz kütüphanesine ulaşmanıza izin veriyor. Sınıflar yetenek, yoğunluk, odaklanma ve istediğiniz egzersiz süresine göre özelleştirilebiliyor. Uygulama meditasyon için ortam müziğini çalıyor veya çalma listenizden müzik akışını sağlayabiliyor.

Global Yoga Academy
Global Yoga Academy
Global Yoga Academy
Global Yoga Academy
Developer: AppSociety
Price: Free+