Kategoriler
Konular

iOS’de Parti Düzenleme Yardımcıları

Parti düzenlemeniz gerekiyorsa doğru olması için özen gösterirsiniz. Herkesi çağırmayı hatırlamaktan yemekleri seçmeye ve harika bir müzik listesi oluşturmaya kadar çok sayıda yapılacak iş var. Yardımcı uygulamalar hazır ve size yol gösteriyorlar.

iOS’de Parti Düzenleme Yardımcıları

Birthday Party & Event Planner Lite

Birthday-Planner-670x497

Harika bir partiye ev sahipliği yapmanız için gerekenlerin listesi sandığınızdan uzun. Bu uygulama sayesinde işiniz kolaylaşıyor. Misafir listesini hazırlama, gerekli olan içecek ve yiyecek miktarını hesaplama, masraf analizi gibi konularda en büyük yardımcınız oluyor. Basit biçimde partileriniz için kişisel asistanınız!

[appbox appstore id500792894?mt=8]

Food.com

Food.com_-670x412

Partinize katılacakların lezzet krizine girmesine neden olacak seçenekler bulmakta zorlanıyorsanız Food.com uygulamasını indirin. Hızlı bir aramadan sonra 500 binden fazla tarif içinden uygun olanları tespit edecek ve bundan sonra yemek hazırlama faslına geçmek için başka bir mazeret bulamayacaksınız. Tariflerde yer alan değerlendirme notları sayesinde ne derece lezzetli olduklarını anlayabilir ve eğer özel bir üyelik hesabınız varsa seçtiklerinizi saklayabilir ya da gerekli malzemeleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Siz yemekleri seçtikçe alışveriş listeniz otomatik olarak derleniyor. Ayrıca diyet yapanlara göre de seçim listesini daraltabilirsiniz.

[appbox appstore id418971697?mt=8]

Heads Up!

HeadsUp-669x500

Mobil uygulamaları kullanarak partinizdekilere değişik oyunlar oynatmak ve eğlendirmek istiyorsanız bu uygulamaya göz atabilirsiniz. Cosmopolitan’ın incelemesine göre ödemeyle satın alınabilecek en iyi uygulamalardan biri. Uygulamadaki geri sayım bitime yaklaştığında arkadaşlarınıza ipuçları vererek bulmalarını sağlamalısınız. 40 ayrı seviye sayesinde çılgın eğlence asla sona ermiyor.

[appbox appstore id623592465?mt=8]

Conversation Starters

Conversation-Starters-670x421

Partiniz sırasında laf lafı açmıyorsa paniklemenize gerek yok. Bu uygulamayı kullanarak tartışma başlatmak için ideal olan ilgi çekici başlıkları sorular şeklinde görüp ortaya atabilirsiniz. Sahip olduğunuz konukların türüne göre farklı türden başlıklar alabilir ve örneğin filozofi kısmını kapatabilirsiniz. Aksine sadece gençler varsa buna uygun haylaz soruları dahil edebilirsiniz.

[appbox appstore id537844810?mt=8]

Eşsiz Şarkı Listesini Çalın

Music-Streaming-670x292

Partilerin değişmezi müzik olsa gerek. Çoğu kullanıcı YouTube içindeki Music listelerine girip en yeni şarkıları liste şeklinde çalabilir ama kimi zaman bundan ötürü partidekiler müziğe kapılıp partiyi unutabilir. Spotify, Apple Music, Google Play gibi servislerin özel müzik kanallarını seçerek kafaların ekrana odaklanmasını engelleyebilirsiniz. Bu servislere üyeyseniz kendi hazırladığınız ya da başkalarının derlediği müzik listelerini bulup çalabilirsiniz.