Kategoriler
Konular

Telefon İçin En İyi Müzik Uygulamaları

İşte canınız sıkılıyor mu? Ara sıra sıkıntıdan kafanızı duvara vurmak mı istiyorsunuz? Çok fazla dertlenmeyin! Sessiz biçimde acı çekmenize gerek yok. Artık çok sayıda müzik uygulamasını kullanarak ve kulaklığınızı başınıza geçerek sıkıntıları unutabilir ve eğlenebilirsiniz.

Eğlendirici Müzik Uygulamaları

Spotify İle Meşgul Olun

spotify-app

Geniş müzik arşiviyle bilinen Spotify aynı zamanda müzik dinlerken vakit geçirmek için de ideal. Spotify’in diğer ses odaklı eğlence seçenekleri de var. Uygulama ücretsiz olsa da şarkıları çevrimdışı dinlemek için Premium üye olmak şart. Aylık ödemeyle üye olanlar komedi kanalını kullanarak popüler komedyenlerin standup şovlarını dinleyebilir. Kelime kanalını açanlarsa farklı dillerden yeni kelimeler öğrenerek dil bilgisini geliştirebilir.

İlginizi Çekebilir:  Android NES emülatörleri 2022
‎Spotify - Music and Podcasts
‎Spotify - Music and Podcasts
Developer: Spotify
Price: Free+
Spotify: Müzik ve Podcast'ler
Spotify: Müzik ve Podcast'ler
Developer: Unknown
Price: Free

SoundCloud İle Sıkıntıları Unutun

SoundCloud-app

SoundCloud sıkılanlar için harika bir uygulama çünkü dünyanın bir numaralı sosyal ses platformu. Dünyanın her yanından kullanıcılar müzikten komediye ve ortam seslerine kadar içeriğe ulaşabiliyor. Ücretsiz uygulamayı indirenler çevrimdışı dinleyebilmek için SoundCloud Go üyeliği alıp aylık ödeme yapmak zorunda ama kimi zaman indirimler olabiliyor. Klasik radyo kanallarının şovlarını dinleme imkanı da veren uygulamayla hikayeler bölüm bölüm dinlenebiliyor. Gerçek kullanıcıların başına gelmiş gerçek olaylar dinlenerek deneyim elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'un yenilenmiş olduğunu anlamak
SoundCloud: müzik & audio
SoundCloud: müzik & audio
Developer: Unknown
Price: Free

Audible İle Gününüz Su Gibi Aksın

audible-app

Audible’ın müzik dünyasına henüz merhaba demediyseniz sıkı durun! 180 binden fazla sesli kitap içeren ortamda eğlenceli vakit geçirmek son derece kolay. Uygulama ücretsiz olsa da aylık üyelik ücretli ve plana bağlı olarak içerik değişiyor. Ücretsiz modda aylık bir kitap hediye. Ünlü sanatçıların yeni kitapları ve klasikler rahat biçimde sesli olarak dinlenebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Bağımlılık yapan iPhone oyunları
‎Audible: Audiobooks & Podcasts
‎Audible: Audiobooks & Podcasts
Audible
Audible
Developer: Unknown
Price: Free