Kategoriler
Konular

Motivasyon Arttırıcı Uygulamalar

Bilim adamları tarafından doğrulanan bir gerçeğe göre kişilerin moral seviyesi performanslarını doğru orantılı biçimde etkiliyor. Beyin yapısını doğru yönde biçimlendirebilenler iyiye doğru yol alabiliyor. Böylece baskı altında kalınsa bile kişinin direnci kırılmıyor.

Motivasyon Arttırıcı Uygulamalar

Performansınızla ilgili düşüşler yaşandığında işleri tekrar rayına oturtabilmek adına kendinizi motive edecek uygulamalardan destek alabilirsiniz. Bu alandaki bilimsel çalışmaları keşfetmek ve denemek istiyorsanız okumaya devam edin…

Affirmation Transformation

affirmation-transformation-app

Bu uygulama vaatler içeren bir liste sunuyor. 55 farklı vaat için uygun görseller eklenmiş. Telefonu sallayarak rastgele vaat elde edebilirsiniz. Her bir kart ekran kilidi olarak kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp bağlantı hatası sorunu çözümü
Affirmation Transformation
Affirmation Transformation
Developer: Sean Gohara
Price: 6,99 TL

Positive Thinking

positive-thinking-app

Positive Thinking uygulamasını farklı kılan özelliklerinden biri sunulan içeriğin miktarı. 35 ayrı başlık altında toplanmış 400’den fazla vaat kartı yer alıyor. Her biri için daha güçlü mesaj içeren görseller de seçebiliyorsunuz. Pozitif yaşam bloglarından gelen mesajlar da gösteriliyor.

‎Daily Motivational quotes.
‎Daily Motivational quotes.
Positive Thinking 🚀
Positive Thinking 🚀
Developer: Unknown
Price: Free

Louise Hay Affirmations

Louise-Hay-Affirmations-app

Best seller yazar Louise Hay tarafından desteklenen bu uygulama 16 ayrı vaat üzerine anlatımlar gerçekleştiriyor. Sesli beyin dalgaları teknolojisiyle zihnin daha açık olması sağlanıyor. Maalesef sadece deneme sürümü ücretsiz ve beğenenlerin devam için ödeme yapması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 yerine ne alınabilir?
LOUISE HAY AFFIRMATIONS
LOUISE HAY AFFIRMATIONS
Developer: Unknown
Price: Free

ThinkUp

ThinkUp-app

Profesyonel beyin eğitim tekniklerini esas alan bu uygulamada dahili vaatler listesi yer alıyor. Favorilerinizi seçin ve ardından bunları söylerken sesinizi kaydedin. Size özel önerileri içeren ses kaydını seçmek de olası.

Spirit Junkie

Spirit-Junkie-app

Alarm esaslı uygulama sayesinde her sabah vaatlerle uyanın. Yüzlerce vaat içeren arşivi gezip beğendiklerinizi saklayın. Aynı zamanda önceki günlere ait bilgileri gözden geçirme seçeneği de var.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları
‎Spirit Junkie
‎Spirit Junkie
Developer: Gabrielle Bernstein
Price: ₺18,99