Kategoriler
Konular

Farklı Profil Fotoğraflarına İmza Atabileceğiniz Uygulamalar

Sıradışı bir profil fotoğrafına sahip olmak mı istiyorsunuz? Yüzlerin yerlerini değiştirebilen, fotoğrafları sanat eserine dönüştürebilen ya da yüzünüzün yerine emoji kolajı dolduran çeşitli uygulamalara göz attık.

Farklı Profil Fotoğraflarına İmza Atabileceğiniz Uygulamalar

Elbette iyi bir profil fotoğrafı için anahtar noktalardan biri her şeyden evvel iyi bir fotoğrafa sahip olmak. Eşsiz ve farklı görünen profil fotoğrafları içinse programlar dönüşüm yapıyor. Bu sıralar profil fotoğrafı olarak çılgın takılmak son derece moda!

Face Swap Live Lite

faceswap-lite-free

Yüzünüzün yerine herhangi birini geçirin. Sadece fotoğraflar değil videolardan da dönüştürme yapabilen bu uygulamada hazır galeri de var. Lite sürümde reklamlar var ve Lite olmayan ödemeli.

[appbox appstore id1042987645]

[appbox googleplay id=com.laan.labs.faceswaplive]

Pikazo

Ünlü ressamların eserlerini kullanarak profil fotoğrafınızı bu dönüşümden geçirin. Maalesef uygulamanın her iki platformda da ücretli olduğu görülüyor. Yapay zeka kullanılarak dönüşüm yapılıyor ve iddialı sonuçlar elde ediliyor.

[appbox appstore id1100723148]

[appbox googleplay id=com.pikazoapp.pikazonp]

Fotomoji

photomoji-photos-emoji-montage

Uygulamayı kullanarak profil görselinizi ufak sembollerden oluşan bir kolaja dönüştürebilirsiniz. Denemeden önce örnekleri görmek için geliştirici sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[appbox appstore id1059790290]

9-Eyes.com

street-view-art-9-eyes

Google sokak görünümü arşivinde yer alan fotoğrafları kullanarak değişik içerikli bir blog haline getiren http://9-eyes.com/ sitesinde dünyanın her yanından tahmin bile edemeyeceğiniz görseller var ve profil fotoğrafı olarak kullanıp sıradışı takılabilirsiniz.