Kategoriler
Konular

Android İçin Alternatif E-Posta İstemcileri

Her gün yeni bir mesajlaşma ya da iletişim uygulaması mobil markette boy gösteriyor ama Gmail gibi uygulamalar Android kullanıcılarının değişmezi olarak tek geçiliyor. Peki Gmail ile e-posta kontrol etmekten sıkıldıysanız önünüzdeki en iyi alternatifler hangileri?

Android İçin Alternatif E-Posta İstemcileri

Farklı e-posta istemcileri, Gmail gibi devlerin tahtını titretebilmek adına belirli özellikleri dahil ediyorlar. Şimdi sırasıyla analiz ediyoruz:

WeMail

wemail1-640x498

Bu uygulama geleneksel gelen kutusu yaklaşımı yerine anında mesajlaşma uygulamalarına benzer bir yazışma arabirimi sunuyor. Sohbet tarzına ek olarak hızlı cevap seçeneği var. İsteyenler WhatsApp gibi kısa sesli mesajlar ekleyebiliyor. Önceden gönderilen belgeler kolayca bulunabiliyor. Gmail, AOL, Yahoo, Outlook hesapları eklenebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android için ücretsiz sahte konum uygulamaları
WeMail - Free Email App
WeMail - Free Email App

TypeApp Mail

screenshot.1488804647

Play Mağaza ortamındaki en beğenilen e-posta uygulamalarından biri ve tasarımı başarılı. Rahatsız edilmeme saatleri, özel sesler, tekrarlı hatırlatıcılar, akıllı e-posta dizilimi, temalar, mobil baskı ve gelişmiş imza gibi artıları var. Gmail, Yahoo, AOL, Hotmail ve iCloud destekleniyor.

Type App mail - email app
Type App mail - email app
Developer: Unknown
Price: Free

K-9 Mail

k9-mail-571x500

On senelik geçmişi olan ve 10 milyondan fazla indirilmiş bu çok tanınan e-posta uygulamasında odak noktası açık kaynak. Tasarım biraz demode görünüyor ama çok fonksiyonel. Çoklu klasör eşleştirme, e-posta işaretleme, imza desteği hazır.

İlginizi Çekebilir:  Android'de telefonda ses değiştirme
K-9 Mail
K-9 Mail
Developer: Unknown
Price: Free

Newton Mail

screenshot.1488805004

CloudMagic adını Newton Mail olarak değiştiren uygulamanın özelliği üretkenliğe öncelik veren geek’lere hitap ediyor olması. İnternet bazlı servislerin sizin yerinize günlük işleri gerçekleştirmesine olanak veriyor. Buna uygun olacak biçimde çok sayıda üçüncü parti uygulamayla entegre olabiliyor. Bunlar arasında Wunderlist, Todoist, Evernote, OneNote, Trello, Zendesk, Salesforce, Asana, Instapaper ve OmniFocus var.

Nine-Exchange

nine1-569x500

Outlook’un resmi Android uygulaması kısmen sorunlu. Alternatif olaraksa uzmanlara uygun olan Exchange destekli Nine var. Microsoft ekosistemine odaklananlar için iyi bir seçenek. Bu yüzden Yahoo ve Gmail desteği yer almıyor. Bir hafta denemeden sonra satın almak şart.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek
Nine - Email & Calendar
Nine - Email & Calendar
Developer: Unknown
Price: Free