Android: Geçmiş Bildirimleri Kolayca Görmek

REKLAMLAR

Sürekli olarak kurulan yeni uygulamalar, ücretsiz olup sonradan ödeme isteyen oyunlar ve zaten yüklü olan sık kullanılan uygulamalardan gelen bildirimler yüzünden Android cihazınızdaki bildirim alanı dolabilir ve hızlı biçimde tek bir adımda bunları silebilirsiniz ama ya sonrası?

Android: Geçmiş Bildirimleri Kolayca Görmek

İşte bu gibi nedenlerden ötürü belirli bildirimleri gözden kaçırıyor ve sonradan geri dönüp görmek istiyorsanız tüm bildirimleri kayıt altında tutmanın yolları var.

İlk olarak bildirimlerin kayıtlarını tutan özel bir widget oluşturabilirsiniz. Telefon üreticileri genelde Android işletim sistemi üzerinde belirli düzenlemeler yaptığı için bu yöntem belirli cihazlarda işe yaramayabilir ama denemesi bedava! Home ekranında uzun tıklayın ve widget ekleme seçeneğini kullandıktan sonra Ayarlar içine girin ve sürükleyip bırakın. Ardından hangi ayarın açılacağı sorulduğunda Bildirim Kaydı seçin. Tıklayınca liste gelecek ve yeniler beyaz, öncekiler gri renkte gösterilecek.

screenshot.1488904342

Eğer bu yöntemle kısayol ekleyemezseniz markette yer alan Notification Saver uygulamasını kurmalısınız.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Notification Saver
Notification Saver
Developer: PGHANT
Price: Free

Android 4.4 ve üstü cihazları destekleyen bu uygulama benzer işlemi yerine getiriyor ve kayıt tutuyor. Aynı zamanda gerekli olursa bildirimleri rapor olarak dışarı aktarma imkanı da var.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...