Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Telefonunuzu Kullanarak Gerçek Hayatta Sosyalleşin

Akıllı telefonlardan önce diğer insanlarla ilişkileri olanlar zaman içinde değişime uğrayıp akıllı telefon üzerinden bağlantıyı seçer oldular ve asosyalleştiler. Sosyal ağlar popüler olup patlasa da bir yandan gerçek hayattan kopup uzaklaştık.

Getting featured in Apple's App Store is every mobile game maker's ...

Android: Telefonunuzu Kullanarak Gerçek Hayatta Sosyalleşin

Partner, eş, arkadaş ya da iş arkadaşı fark etmeksizin hayatınızdakilere artık vakit ayıramıyorsanız bunun en büyük nedeni akıllı telefon bağımlılığı olabilir. Telefonunuzu kullanarak insanlardan uzaklaşmak yerine yakınlaşmak istiyorsanız bunları deneyin:

Oyun Oynamak

Angry Birds değil Words With Friends, Order & Chaos gibi takım oyunu gerektiren oyunları oynayabilirsiniz. Çapraz ve Çengel bulmaca oyunları da sırayla ve yardımlaşmalı oynanabilir.

AndroidEnhanceConversation-Crossword

Fotoğraf Çekilin

Belirli tarihi ve özel yerlerde birlikte fotoğraf çektirme numarasıyla belirli kişilerle yakınlaşıp sarılarak fotoğraf çekebilir ve uzaklaşma sonucu doğan buzları eritebilirsiniz.

AndroidEnhanceConversations-Take-Photo

Film Keyfi ve Kafa Dinleme

Mısır patlatın ve akıllı telefon görüntüsünü kablosuz yoldan TV’ye aktarıp kanepeye serilin ve sevdiklerinizle film üzerine değerlendirmeler yapın. TV ekranına aktarım yapamıyorsanız geniş ekran akıllı telefon ya da tablet kullanarak da sonuç alabilirsiniz.

AndroidEnhanceConversations-Netflix

Yapacak Şeyler Bulun

İnsanlarla birlikte yapabileceğiniz şeyleri bulmak için arama gerçekleştirin. Yeni mekanlar, diskolar, restoranlar, tarihi yerler, gezi önerileri alın ve günlük turlar gerçekleştirin. Bu esnada unutulmayacak saatler süren anılara imza atabilir ya da eski günleri yad edebilirsiniz.

Müzik Çalın

Sevilen müzikleri çalma listesi olarak derleyin ve beraber dans edin, halay çekin, horon tepin ya da karaoke yapın.

AndroidEnhanceConversations-Play-Music

Durmasını Bilin

Yemek yeme anı gibi durumlarda telefonu kapatmasını bilin ve melodi geldikçe yanına koşup kontrol etmeye bir son verin. Akıllı telefonun kölesi olmayın!