Kategoriler
Apps & Oyunlar

Bilim Kurgu Temalı Bulmaca Oyunu: Love You To Bits

Bu haftanın ücretsiz iOS uygulaması bilim kurgu temalı bulmaca oyunu olan Love You To Bits. Oyunda Kosmo adında bir kaşifle uzayın derinliklerine gidiyor ve evrenin gizemlerini çözmeye çalışıyorsunuz. Ana görev Kosmo’nun robotik kız arkadaşı Nova’nın yanlışlıkla çok sayıda oluşan ve dağılan parçalarını uzayda bulmak, bu parçaları bir araya getirmek. Göreviniz sırasında tahmin edebileceğiniz üzere tuhaf gezegenlere ziyaretlerde bulunacak, uzaylı dostlarımızla tanışacak ve uzay bulmacaları ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Bize Love You To Bits‘i tanımlamamız istenildiğinde aklımıza ilginç şekilde tek bir sözcük geliyor: oyun oldukça ‘şirin’.

İlginizi Çekebilir:  iMovie kullanarak iPhone ve iPad'de videolar nasıl birleştirilir?

Bilim Kurgu Temalı Bulmaca Oyunu: Love You To Bits

Bilim Kurgu Temalı Bulmaca Oyunu Love You To Bits 1

Oyunda Kosmo’nun kız arkadaşı Nova’nın tüm parçalarını topladıktan sonra bu parçaları bir araya getirmeniz gerekmekte. Oyunun App Store mağazasındaki sayfasında da belirtildiği üzere gerçekten tüm oyuncular için heyecan verici bir aşk hikayesi. Kosmo’nun kız arkadaşına kavuşabilmesi için deneyim kazanıp Nova’yı yeniden oluşturmanız gerekecek. Oyun normal koşullar altında 4.99 USD karşılığında indirilebiliyor fakat Perşembe’ye kadar App Store mağazasından ücretsiz yüklenebilecek.

Bilim Kurgu Temalı Bulmaca Oyunu Love You To Bits 2

Love You To Bits‘i oynayabilmek için Apple iPhone 4S ve daha güncel bir akıllı telefon, iPad 2 ve daha güncel bir tablet ya da 5. nesil Apple iPod Touch veya daha yeni bir cihaza ihtiyaç duyuluyor. Ek olarak mobil cihazda iOS 8 ya da daha güncel bir iOS versiyonu kurulu olmalı.

İlginizi Çekebilir:  iPhone rehberini Excel'e VCF olarak aktarmak

Love You To Bits oyunu Şubat 2016’da mağazaya girmişti. Resmi tanıtım videosunu da yazımızın sonuna dahil ediyoruz.