Kategoriler
Apps & Oyunlar

Hızlıca Harika Facebook Fotoğrafları Tasarlayın

Arkadaşlarla paylaşmak ya da profilde kullanmak üzere sıradışı ilgi çekici fotoğraflar hazırlamak mı istiyorsunuz? Bunun için Photoshop uzmanı ya da grafik tasarımcı olmanıza gerek yok. Sizlere yardımcı olacak kullanımı kolay araçlar var.

Hızlıca Harika Facebook Fotoğrafları Tasarlayın

Sadece metin yazmak yerine ilgi çekici görseller tasarlarsanız takipçilerinizin bunu görme ve bakma ihtimali artar. Buna yönelik olarak programları öğrenmek için uzun süre eğitim almanız şart değil.

Pablo

pable-engaging-social-images

Fotoğraflar üzerine metin mesaj yazmak için ideal olan https://pablo.buffer.com/ sitesi işinizi kolaylaştırıyor. Servis ücretsiz ve birkaç tıklamayla sonuç alabilirsiniz. Görsel seçin ya da yükleyin ve rastgele özlü söz seçin ya da yazın. Arka plan bulanıklaştırma, siyah beyaz, logo ekleme gibi seçenekler var.

Cover

Pablo’dan daha esnek bir seçenek ama hala Photoshop sınıfında değil. Hızlı biçimde görselleri birleştirmek ve magazin kapaklarını andıran sonuçlar elde etmek için uygun. Hedef hızlıca işe yarar sonuç almak. Font seçimi, clipart ekleme, öne çıkarma seçenekleri var.

Pixel Pix

Retro stil bir seçenek arıyorsanız Pixel Pix uygulamasına göz atmalısınız. Herhangi bir fotoğrafı, NES Classic ekranında gördüğünüz hale dönüştürebilir. Kullanımı son derece basit ve sadece fotoğrafı seçip pikselleştirmesini bekleyin. Filtreler ve farklı görünümler ekleyebilirsiniz.

Brick-A-Pic

brick-a-pic

Herhangi bir fotoğrafı Lego dizisine dönüştürme vaadi olan bu site (http://me.brickapic.com/) sadece fotoğraf yüklemenizi ve istediğiniz biçimde kırpmanızı istiyor. Ardından elde edilen sonucu döndürebilir ve paylaşabilir ya da ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Coolors

coolors

Amacınız basit anlaşılan tasarımlar yapmaksa bunları öğrenmek zaman alabilir. Uzman olma niyetiniz yoksa Coolors ile temelleri öğrenebilir ve bir arada iyi görünen renkleri keşfedebilirsiniz. Rastgele kombinasyonlar çağırıp, beğendiğinizi işlerinizde kullanabilirsiniz.