Kategoriler
Konular

Android ve iOS’de Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak Beş Uygulama

Android ve iOS uyumlu, Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak Beş Uygulama önerisi ile karşınızdayız. Akıllı telefonlar şüphesiz önemli bir dikkat dağıtıcı unsur olabiliyor ancak bu güzel cihazlar üretkenliğinizi artırabilir ve zamanınızı daha verimli şekilde değerlendirmenize olanak tanıyabilir. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlara yüklenebilecek, Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak Beş Uygulama önerisini sizler için hazırladık.

Android ve iOS’de Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak Beş Uygulama

Any.do

Android ve iOS Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak 5 Uygulama 1

Tatilinizi planlama, büyük bir proje için hazırladığınız parçaları bir araya getirme, alışveriş listesi oluşturma; tüm bunlar için Any.do uygulamasından faydalanabilirsiniz. Uygulama akıllı telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarlar arasında eşitleme gerçekleştirebiliyor; sizin ve iş arkadaşlarınızın içeriklere kolayca ulaşmasına olanak tanıyor. Zaman ve konum hatırlatmaları, paylaşımlı görevler, multimedya notları, jest desteği gibi avantajlar var.

İlginizi Çekebilir:  Telefon Web Kamerası Olarak Nasıl Kullanılır?
‎Any.do: To do list & Calendar
‎Any.do: To do list & Calendar
Developer: Any.DO
Price: Free+

Feedly

Android ve iOS Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak 5 Uygulama 2

Feedly favori kaynaklarınızdaki haberleri tek bir noktadan okuyabilmenize olanak tanıyor. Sevdiğiniz yayıncılar, podcast kanalları ve YouTube kanallarındaki içerikleri kolayca takip edebiliyorsunuz. RSS protokolü desteklendiği için RSS besleme bağlantılarını uygulamaya ekleyebilir ve çeşitli kaynaklardaki içerikleri hiç kaçırmadan okuyup izleyebilirsiniz. Facebook, Twitter, Evernote, Buffer, OneNote, Pinterest ve LinkedIn gibi servislerle uyumlu olduğunu belirtelim.

Feedly - Smarter News Reader
Feedly - Smarter News Reader
Developer: Feedly Team
Price: Free+
‎Feedly - Smart News Reader
‎Feedly - Smart News Reader
Developer: Feedly Inc.
Price: Free+

LastPass

Android ve iOS Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak 5 Uygulama 3

LastPass ile mevcut parolalarınızı yönetebilir ve yeni bir hizmete kayıt olurken kullanabileceğiniz, rastgele oluşturulan güvenli parolalar elde edebilirsiniz. Araç internet siteleri ve uygulamalarda otomatik oturum açmanızı sağlıyor. Az önce belirttiğimiz gibi yeni bir servis ya da uygulamaya kayıt olurken kullanacağınız güvenli parolalar da oluşturabiliyor. Kasanız bir ana parola ile korunmakta. Uygulamada kredi kartı bilgileri, fotoğraflar ya da çeşitli özel verileri de saklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android'de Otomatik Güncellemeler Nasıl Kapatılır?
LastPass Password Manager
LastPass Password Manager
Developer: LogMeIn, Inc.
Price: Free
‎LastPass Password Manager
‎LastPass Password Manager

Slack

Android ve iOS Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak 5 Uygulama 4

Slack takım iletişiminizi tek bir noktadan, zaman kaybetmeden kolayca kurabilmenizi sağlıyor. Takımdaki kişilerle anlık mesajlaşabiliyor, birebir ya da grup içerisinde dosya paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Dropbox, Asana, Google Drive, Twitter ve Zendesk ile uyumlu olduğu gibi farklı cihazlar arasında senkronizasyon yapabiliyor. Masaüstü ve mobil platformlara bildirim sağlayabiliyor. Ücretsiz kullanılabiliyor fakat ücretli versiyonda mesaj geçmişini genişletme, limitsiz entegrasyon, dosya depolama, veri paylaşımında özelleştirmelere gidebilme gibi ekstralar sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Google Pixel Fold teknik özellikleri
Slack
Slack
Price: Free
‎Slack
‎Slack
Price: Free

WPS Office + PDF

Android ve iOS Üretkenliğinize Katkıda Bulunacak 5 Uygulama 5

WPS Office uygulaması bünyesindeki Memos, Documents, Spreadsheets ve Presentations uygulamaları ile Microsoft Office araçları (Word, PowerPoint, Excel); Google Docs, Sheets, Slides uygulamaları ve tüm PDF uygulamaları ile uyumlu çalışabiliyor. Ofis dökümanlarını PDF dosyası olarak kaydetme imkanına kavuşuyorsunuz. Dropbox, Google Drive, Box, Evernote ve OneDrive gibi servislerde depoladığınız belgelere doğrudan ulaşabiliyor, dosyalarda düzenlemeye gidebiliyorsunuz. Uygulamanın Bluetooth ve USB klavyelerle uyumlu olduğunu da ifade edelim.

‎WPS Office
‎WPS Office