Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android Duvar Kağıdı Uygulaması Wonderwall

Android duvar kağıdı uygulaması Wonderwall ile sizlerleyiz. Android işletim sistemiyle uyumlu çok sayıda duvar kağıdı uygulaması mevcut. Fakat bu uygulamalar arasından doğru seçimi yapmak için biraz şanslı olmanız gerekiyor. Şu ana kadar muhtemelen başarılı birkaç tane uygulamayla tanışmışsınızdır: Google tarafından geliştirilen ve başarılı sanatsal çalışmalar içeren Android Wallpapers, çeşitli özelleştirme seçenekleri içeren Muzei gibi. Bu uygulamalar tatmin edici çözümler olsalar da bir süre önce daha rafine görseller içeren yeni bir uygulama keşfettik. Araçta yüksek çözünürlüklü, portre moduna optimize edilmiş görseller bulunuyor ve reklam söz konusu değil.

50+] Wallpapers for My Android Phone on WallpaperSafari

Android Duvar Kağıdı Uygulaması Wonderwall

Android Duvar Kağıdı Uygulaması Wonderwall 1

Bu uygulamanın adı girişte de andığımız üzere Wonderwall. Uygulama yüksek çözünürlüklü harika görseller içerdiği gibi ilgili kareyi yakalayan fotoğrafçı ve görselle ilgili bilgileri de sunuyor. Tıpkı Bing’in günlük fotoğraflar özelliği gibi duvar kağıdınızı her gün otomatik olarak değiştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

Wonderwall‘ın diğer uygulamalara göre önemli bir artısı bulunmakta: Bünyesinde yer alan tüm duvar kağıtları oldukça başarılı. Portre moduna oryante olmuş akıllı telefonlarla mükemmel uyum sergiliyorlar ve duvar kağıdı olarak kullanmak için oldukça uygun görsellere yer veriliyor.

Android Duvar Kağıdı Uygulaması Wonderwall 2

Android işletim sistemli akıllı telefonlar için sayısız duvar kağıdı uygulaması olsa da bunlardan bazıları düşük kaliteli fotoğraflar içerirken bazıları da duvar kağıdı olarak kullanmayı tercih etmeyeceğimiz görsellere ev sahipliği yapıyor. Wonderwall ile tüm bu dertlerden kurtulabiliyorsunuz.