Kategoriler
Apps & Oyunlar

Bir Dakikada İdeal Duvar Kağıdınızı Bulun

Android işletim sisteminin artılarından biri sınırsız özelleştirme olanakları. Uygulamalar, dizayn, sesler sık sık ve rahatça değiştirilebiliyor. Bununla birlikte yaratıcı olanlar kendi tasarımlarına da imza atıp kullanabiliyor.

Wonderwall is my new favorite Android wallpaper app - PhoneArena

Bir Dakikada İdeal Duvar Kağıdınızı Bulun

Google bu noktada da kullanıcıları düşünüyor ve yaratıcı olduğunu düşünmeyenlere özel bir sınama sunuyor. My Android adı verilen yeni servisle #myAndroid adlı test uygulanabiliyor. Kullanıcıların yapması gereken sorulan soruları cevaplamak ve buna göre hızlı biçimde kendilerine uygun Android özelleştirme uygulamalarını tespit etmek. Sorulan cevapları hiç uzun uzun düşünmeden ilk anlık fikirlerinizle cevaplamalı ve içgüdünüze güvenmelisiniz. Her bir görevde iki görselden birini seçmeniz isteniyor. Organize edilmiş mi yoksa rastgele mi türünden kişiliği temsil eden sınamalar ön planda. Android kullanıcı deneyiminizin ne derece iyi olduğu da soruluyor.

İlginizi Çekebilir:  Android'de silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Soruları cevapladıktan sonra yeni Android görünümünüzü temsil edecek öneriler geliyor. Az da olsa farklı olan üç öneri arasında seçim yapabilirsiniz ama hangisini seçerseniz seçin size özel profile uyum sağlıyor olacak. Sayfada alta inin ve duvar kağıdı, sembol seti, uygulama başlatıcı, widget ve klavye için hangi uygulamaları indirmeniz gerektiği gösteriliyor olacak!

Bu uygulamaların hiçbirini daha önceden kullanmadıysanız denemenizi öneriyoruz. Çoğu alternatif uygulama başlatıcı, cihazlarla yüklü gelenlerden çok daha fazlasını sunabiliyor. Sadece sembolleri ve duvar kağıdını değiştirmeniz bile cihazınızın verdiği hissiyata önemli katkılar sağlayabilir. Eski cihaza yeni görünüm kazandırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  GeForce Now, bazı LG TV'lerde yüklü olarak geliyor