iOS'de Size Katkı Sağlayacak Uygulamalar

REKLAMLAR

Değiştirmek istediğiniz bazı alışkanlıklarınız mı var? Çaba gösteriyor ama bir türlü değişim yapamıyor musunuz? Belki de para biriktirmek, düzenli egzersiz yapmak gibi planlarınız var.

iOS'de Size Katkı Sağlayacak Uygulamalar

Faydalı iPhone uygulamalarını kullanarak bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerekli hatırlatmaları sunarak işinizi kolaylaştırıyor olacaklar…

Productive

ProductiveHabitsCreate-iPhone

Alışkanlıklarınızı düzenlemenize ve günlük adımlarla hedeflerinize ulaşmanıza imkan veriyor. Basit biçimde alışkanlıklar için zamanlama giriyor ve zaman ile gün seçiyorsunuz. Altı hazır kategori içinden alt başlıklara bakıp seçim yapın ve kolları sıvayın. İşlemleri gerçekleştirdikçe istatistikler oluşturulacak ve başarınızı görme imkanı elde edeceksiniz. Ödemeyle sürüm terfisi yaparsanız sınırsız seçenek geliyor, yeni akımlar gösteriliyor ve zamanlamalı hatırlatıcı eklenebiliyor.

Productive - Habit Tracker
Productive - Habit Tracker
Developer: Apalon Apps
Price: Free+

Strides

StridesCreate-iPhone

Strides ile alışkanlıklar ve hedeflerinizi kolayca oluşturup takibe alabilirsiniz. Basit, anlaması kolay uygulama yeni başlayanlar için ideal. 12 farklı kategoriden seçim yapın ve detayları ekleyin. Zaman, ad, hatırlatıcı gibi bilgiler girilebilir. Siz oturum açtıkça ilerleme çubuğu güncellenecek ve isterseniz notlarınız eklenecek. Aylık ya da yıllık ödemeyle abone olanlara sınırsız seçenek, etiketleme ve filtreleme, gizlilik kilidi ve dışa aktarma desteği de sunuluyor.

Strides: Habit Tracker
Strides: Habit Tracker
Developer: Goals LLC
Price: Free+

Today

REKLAMLAR

TodayCreate-iPhone

Bu uygulamada dahili kategoriler ve başlıklar yer almıyor ama sorun değil çünkü size özel eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Artıya ekleyin ve bilgileri doldurup ekleme yapın. İsterseniz çoklu oturum açma da seçebilirsiniz ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Alışkanlık kartlarını sağa ya da sola sürüklemeniz gerekiyor. İsterseniz ana ekrana widget da ekleyebilirsiniz.

Today Habit tracker
Today Habit tracker
Price: Free+

Momentum

MomentumCreate-iPhone

Bir diğer başarılı seçenek ve basit bir arabirim sunuyor. Artı işaretine tıklayıp ekleyin ve bilgileri girin. Hatırlatma zamanı ve haftalık hedefi seçin. Ekledikleriniz uygulama içinde net biçimde gösteriliyor. Yeniden organize etmek mümkün. Hızlı görünüm için ana ekrana widget ekleyebilirsiniz.

REKLAMLAR

 

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...