Kategoriler
Konular

iOS’de Size Katkı Sağlayacak Uygulamalar

Değiştirmek istediğiniz bazı alışkanlıklarınız mı var? Çaba gösteriyor ama bir türlü değişim yapamıyor musunuz? Belki de para biriktirmek, düzenli egzersiz yapmak gibi planlarınız var.

iOS’de Size Katkı Sağlayacak Uygulamalar

Faydalı iPhone uygulamalarını kullanarak bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gerekli hatırlatmaları sunarak işinizi kolaylaştırıyor olacaklar…

Productive

ProductiveHabitsCreate-iPhone

Alışkanlıklarınızı düzenlemenize ve günlük adımlarla hedeflerinize ulaşmanıza imkan veriyor. Basit biçimde alışkanlıklar için zamanlama giriyor ve zaman ile gün seçiyorsunuz. Altı hazır kategori içinden alt başlıklara bakıp seçim yapın ve kolları sıvayın. İşlemleri gerçekleştirdikçe istatistikler oluşturulacak ve başarınızı görme imkanı elde edeceksiniz. Ödemeyle sürüm terfisi yaparsanız sınırsız seçenek geliyor, yeni akımlar gösteriliyor ve zamanlamalı hatırlatıcı eklenebiliyor.

[appbox appstore id983826477]

Strides

StridesCreate-iPhone

Strides ile alışkanlıklar ve hedeflerinizi kolayca oluşturup takibe alabilirsiniz. Basit, anlaması kolay uygulama yeni başlayanlar için ideal. 12 farklı kategoriden seçim yapın ve detayları ekleyin. Zaman, ad, hatırlatıcı gibi bilgiler girilebilir. Siz oturum açtıkça ilerleme çubuğu güncellenecek ve isterseniz notlarınız eklenecek. Aylık ya da yıllık ödemeyle abone olanlara sınırsız seçenek, etiketleme ve filtreleme, gizlilik kilidi ve dışa aktarma desteği de sunuluyor.

[appbox appstore id672401817]

Today

TodayCreate-iPhone

Bu uygulamada dahili kategoriler ve başlıklar yer almıyor ama sorun değil çünkü size özel eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Artıya ekleyin ve bilgileri doldurup ekleme yapın. İsterseniz çoklu oturum açma da seçebilirsiniz ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Alışkanlık kartlarını sağa ya da sola sürüklemeniz gerekiyor. İsterseniz ana ekrana widget da ekleyebilirsiniz.

[appbox appstore id1055295863]

Momentum

MomentumCreate-iPhone

Bir diğer başarılı seçenek ve basit bir arabirim sunuyor. Artı işaretine tıklayıp ekleyin ve bilgileri girin. Hatırlatma zamanı ve haftalık hedefi seçin. Ekledikleriniz uygulama içinde net biçimde gösteriliyor. Yeniden organize etmek mümkün. Hızlı görünüm için ana ekrana widget ekleyebilirsiniz.

[appbox appstore id946923599]