Kategoriler
Konular

Şu An Ücretsiz İndirilebilen Beş Ücretli iOS Uygulaması

Şu An Ücretsiz İndirilebilen Beş Ücretli iOS Uygulaması ile karşınızdayız. Yüz binlerce uygulamanın indirilebildiği Apple’ın App Store uygulama mağazasında birçok uygulama ücretsiz olsa da özellikle kaliteli ve daha fonksiyonel olan araçların ücretli olduğunu görüyoruz. Bir de uygulama içi satın alma modeli var ancak bu yazımızın konusu değil. App Store uygulama mağazasında her hafta bir uygulama kısa bir süre için ücretsiz hale geliyor ve biz bu uygulama veya oyunu genellikle sizlere tanıtmaya özen gösteriyoruz. Şu sıralar App Store’da normalde ücretli olan fakat kısa bir süre için ücretsiz indirilebilen bazı uygulamalar var. Bu listede önemli fırsatı kaçırmamanızı gerektirecek ve belki de bundan sonra sürekli kullanacağınız uygulamalar olabilir. Dilerseniz uygulamalara kısaca göz atalım.

Şu An Ücretsiz İndirilebilen Beş Ücretli iOS Uygulaması

Selfism

Şu An Ücretsiz İndirilebilen 5 Ücretli iOS Uygulaması 1

Normalde 0.99 USD karşılığında satın alınabilen Selfism uygulaması yeni pozitif alışkanlıklar geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlıyor. Uygulamayı indirdikten sonraki yaşayacağınız 70 günün en az 66’sında kullanın, adeta milyonlarca lira kazanmış gibi hissedeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Google Pixel Fold teknik özellikleri
Selfism
Selfism
Developer: Mariusz Kolaszewski
Price: Free+

Bean’s Quest

Şu An Ücretsiz İndirilebilen 5 Ücretli iOS Uygulaması 2

Oyunda zıplayan bir fasülye formundaki, Emilio adlı karakteri yönetiyorsunuz. Amacınız Emilio’nun kaçırılan kız arkadaşını kurtarmak. 5 farklı dünyadaki 50 seviyede zıplayarak zorlu görevleri yerine getirmeniz gerekecek.

‎Bean's Quest
‎Bean's Quest
Developer: Kumobius
Price: ₺19.99

Waterproof Dress

Şu An Ücretsiz İndirilebilen 5 Ücretli iOS Uygulaması 3

2.99 USD’lik fiyat etiketi taşıyan Waterproof Dress tipik bir hava durumu uygulaması değil. Elbette herhangi bir uygulama size dışarıda havanın ne kadar soğuk veya sıcak olduğunu söyleyebilir fakat bu uygulama mevcut hava durumu ve yedi günlük hava tahminini dikkate alarak rahatlıkla giyebileceğiniz kıyafet önerilerinde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  iMovie kullanarak iPhone ve iPad'de videolar nasıl birleştirilir?
‎Weatherproof Dress
‎Weatherproof Dress
Developer: Wolfgang Weinmann
Price: ₺6.99

Life

Şu An Ücretsiz İndirilebilen 5 Ücretli iOS Uygulaması 4

Life normalde 0.99 USD fiyatla geliyor. Esasında yapılacaklar listesi oluşturma imkanı sunan bir araç fakat bu süreç oyun haline getirilmiş. Görevlerinizi yerine getirirken oyunda ilerleme kaydediyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Pointillisted

Şu An Ücretsiz İndirilebilen 5 Ücretli iOS Uygulaması 5

0.99 USD fiyatlı olan Pointillisted uygulaması fotoğraflarınızı renkli noktalardan oluşan ve desenler içeren sanatsal görsellere dönüştürüyor.

‎Pointillisted - Photo Artwork
‎Pointillisted - Photo Artwork
Developer: Eugene Liu
Price: ₺16,99