Kategoriler
Apps & Oyunlar

WhatsApp: Boş Mesaj Göndermek

WhatsApp‘ta boş mesaj göndermek için izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. WhatsApp şu an mobil platformlarda kullanılabilen en başarılı anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi konumunda. Android, iOS, Blackberry, Nokia Lumia ve Java cihazlarda kullanılabilmesi büyük bir avantaj. WhatsApp ile arkadaşlarınıza dilediğiniz kadar mesaj, fotoğraf, video, ses kaydı ve döküman gönderebiliyorsunuz. Gruplar oluşturabiliyor; sevdiklerinizle sesli ve görüntülü görüşmeler yapabiliyorsunuz. Uygulamaya son olarak Snapchat ve Instagram’dan esinlenilen Status / Durum özelliği dahi eklenmiş vaziyette. WhatsApp’ta boş mesaj gönderildiğini görmüş olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza boş mesaj atmak istiyorsanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bu küçük rehberimiz sizin için aydınlatıcı olacaktır.

Alman emniyeti WhatsApp mesajlarına ulaşabiliyor | ALMANYA | DW ...

WhatsApp: Boş Mesaj Göndermek

WhatsApp’ta boş mesaj gönderimi için Empty adlı bir Android uygulamasından yararlanacağız. Normal koşullar altında WhatsApp uygulamasında arkadaşlara boş mesaj göndermek mümkün değil fakat Empty ile boş mesaj göndermek istediğiniz arkadaşınızın profilini basitçe seçebilir ve ona boş mesaj yollayabilirsiniz.

Öncelikle Google Play uygulama mağazasında aratarak ya da aşağıdaki widget’a dokunarak Android işletim sistemli akıllı telefonunuza Empty uygulamasını indirin.

Kurulumun ardından uygulamayı çalıştırın. Aşağıdaki ekran görüntüsünde yer alan arayüzle karşılaşacaksınız. Alt kısımda yer alan mavi renkteki Send butonuna dokunun.

WhatsApp Boş Mesaj Göndermek 1

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi sizin aslında hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor olması. Üstte anlattığımız gibi basitçe Send butonuna dokunun ve ardından boş mesaj göndermek istediğiniz kişiyi seçin. Boş mesaj gönderilecektir.

WhatsApp Boş Mesaj Göndermek 2