Kategoriler
Konular

Android Kullanıcılarına Özel Hediyeler

Birine özel bir hediye almak istiyor ama ne alacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Artık herkeste akıllı telefon var ve alacağınız kişi büyük olasılıkla Apple iPhone ya da Android cihaz sahibi olacak. İkinci seçenek ağır basıyorsa size uygun hediye önerilerimiz var.

Android Kullanıcılarına Özel Hediyeler

Hemen hemen tüm Android cihazların işine yarayabilecek belirli cihazlar temin edilebiliyor. İşte en öne çıkanlar:

Chromecast

chromecast

Chromecast basit bir ifadeyle TV arkasına eklenen ve kablosuz yoldan akıllı telefondan gelen görüntü ve sesi alan cihaz. Bu sayede kablo derdi olmadan akıllı telefondaki film, müzik, oyun vb gönderilebiliyor. Kurulumu kolay ve arkasında Google var. HDMI portu üzerinden bağlandığı için teoride tüm LCD TV’lerle uyumlu.

Google Play Hediye Kartları

google-play-gift-card

Bakkallarda, alış veriş noktaları ve kitapçılarda görebileceğimiz bu hediye kartları basit anlamda nakiti koda dönüştürüyor. Kartı verdiğiniz kişi kodu sisteme girip hesabına eklenen miktar neyse online alışveriş yapabiliyor. Google Play ortamında almak istedikleri oyun, film, e-kitap ne varsa toplayabilirler ve mutlu olurlar.

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp en iyi etiket uygulamaları

Power Bank

satechi-battery

Günümüzde kimse batarya derdim yok diyemez. Aniden biten akıllı telefon, tablet, MP3 çalar vb bataryasını doldurmanın yolu bu tür power bank cihazları. USB portu üzerinden her ne cihazınız varsa mobil durumda şarj edebilirsiniz.

Gamepad

moga-hero-power

Android cihazlara özel binlerce oyun var ama kimi ekrana dokunarak oynama sırasında zorluk yaşatabiliyor. Bu gibi durumlarda PC ya da konsollar gibi Bluetooth bağlantılı kablosuz gamepad imdada yetişiyor. Artık oyunlar sırasında sürekli kaybedip deli olmak sona eriyor.

Portatif Hoparlör

portable-speaker

Bluetooth esaslı bir diğer faydalı aksesuar harici hoparlörler. Çoğu mobil cihazda ses düşük ve metalik. Bu aksesuarlar sayesinde hem daha yüksek ses mümkün, hem de bas ile tizler net olarak ayrılabiliyor.

Google Cardboard VRgoogle-cardboard

Akıllı telefonların en yeni marifeti VR sanal gerçeklik desteği. Telefonu yerleştirip başka dünyalara gitmek mümkün ve Google imzalı karton gözlükler hem ucuz, hem de işlevsel.

lg-g-watch-urbane

Akla gelen diğer seçeneklerse akıllı saat, microSD kart, NFC etiketleri, kulaklık ve kablosuz şarj için beşik olabilir.