Kategoriler
Konular

Android İçin En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması

Android‘li akıllı telefonlar için En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması ile sizlerleyiz. Android işletim sistemi kullanıcılarına akıllı telefonlarında geniş özelleştirmelere gitme olanağı veriyor. Akıllı telefonunuzun mevcut kilit ekranından sıkıldıysanız değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir. Kilit ekranınız yeterince güzel / ilgi çekici değilse bu alanı geliştirmenize ve daha fonksiyonel hale getirmenize olanak sağlayacak uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz Android uyumlu En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması nelermiş daha yakından görelim.

Android İçin En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması

Corgi for Feedly News Magazine

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 1

En beğendiğimiz kilit ekranı uygulamalarından biri olan Corgi kilit ekranında kişisel bir dergi oluşturuyor. Favori web sitelerinizden, gelişmeleri ekran kilidini kaldırmadan; doğrudan kilit ekranından görebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları

Next Lock Screen

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 2

Çok sayıda kişi tarafından indirilen Next Lock Screen esasında profesyoneller için harika bir çözüm. Telefonunuzu istemediğiniz kişilerin kullanmasını engellediği gibi üretkenliğinizi artırmanıza olanak sağlıyor.

Next Lock Screen
Next Lock Screen
Price: Free

AcDisplay

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 3

Uygulama bildirimleri minimal bir çizgiye sahip olan şık tasarımlı kilit ekranından görmenize olanak tanıyor. Ne olup bittiğini merak ettiğinizde akıllı telefonunuzu cebinizden çıkarın ve kilit ekranından bildirimlere göz atın. Bu uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyoruz.

AcDisplay
AcDisplay
Developer: Artem Chepurnoy
Price: Free+

Cover Lock Screen (beta)

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 4

Android kilit ekranına ‘cool’ bir görünüm kazandıran Cover Lock Screen sık kullanılan uygulamaların kısayollarını kilit ekranına dahil etmenize imkan sağlamakta. Farklı içeriklerdeki uygulamaları kullanım sıklığınızı tespit edip bunlara kolayca erişebilmenizi mümkün kılıyor. Evde, arabada, işte farklı uygulamaların kısayollarını görebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  iCloud'daki fotoğrafları Google Fotoğraflar'a aktarma

SnapLock Smart Lock Screen

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 5

SnapLock akıcı bir kullanım deneyimi sunan, basit ve elegant bir kilit ekranı uygulaması. Kart stilindeki bildirimler kilit ekranınızın daha dolu olduğu izlenimini uyandırıyor. Mutlaka denemeniz gerektiğini düşündüğümüz uygulamalardan birisi.

SnapLock Smart Lock Screen
SnapLock Smart Lock Screen

Hi Locker – Your Lock Screen

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 6

Hi Locker Android’in klasik kilit ekranına benzer bir deneyim sunuyordu fakat Lollipop versiyonuyla birlikte değişime uğrayan Android kilit ekranından nasibini aldı ve güncellemeyle kabuk değiştirdi. Material Design tasarım anlayışına uygun çizgide, kolayca adapte olabileceğiniz bir çözüm.

Hi Locker - Your Lock Screen
Hi Locker - Your Lock Screen

LokLok

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 7

LokLok Android kilit ekranınızı bağlı olduğunuz kişilerle ilişkili verileri görüntüleyen bir beyaz tahtaya dönüştürüyor. Bir ya da birkaç kişiyle grup oluşturun, birisi kilit ekranında değişiklik yaptığında kilit ekranı tüm kişilerde güncellenecektir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'un yenilenmiş olduğunu anlamak
LokLok: Draw on a Lock Screen
LokLok: Draw on a Lock Screen
Developer: Impossible
Price: Free+

SlideLock Locker

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 8

SlideLock bildirim görüntüleme özelliğiyle ön plana çıkan bir araç. Bildirimleri asla kaçırmamanızı sağlıyor. Kilit ekranında sağdan sola doğru kaydırma yaparak kameraya kolayca ulaşabiliyorsunuz.

The app was not found in the store. 🙁

Slidejoy – Lock Screen Cash

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 9

Uygulama ile kilit ekranınızda beliren haber ve reklamları görüntüleyerek nakit veya hediye kartları kazanıyorsunuz. Bunları PayPal hesabınıza aktarmanız mümkün.

Slidejoy - Lockscreen Cash Rewards
Slidejoy - Lockscreen Cash Rewards
Developer: Unknown
Price: To be announced

Echo Notification Lockscreen

Android En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması 10

Echo Notification Lockscreen ile iş, medya, sosyal ağlar gibi kategoriler oluşturarak bildirimlerinizi daha organize bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁