Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Samsung Galaxy S8 İkon Paketi

Android işletim sistemli akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz Samsung Galaxy S8 İkon Paketi internet ortamına sızmış durumda. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlar önümüzdeki hafta resmen tanıtılacak. Geçtiğimiz haftalarda cihazlarla ilgili çok sayıda haber yapıldı ve teknik özellikler büyük oranda açığa çıktı. Basın görsellerinden tasarımla ilgili birçok detaya vakıf olabildik. Arayüzü yenilenen ekran düğmeleri, çeşitli menüler, yeni duvar kağıtları ve Samsung’un yeni tasarlanmış ikon paketleri de dahil olmak üzere birçok şeyi görebildik.

Android: Samsung Galaxy S8 İkon Paketi

Android Samsung Galaxy S8 İkon Paketi 1

İkon / simge paketinden bahsetmişken, yeni akıllı telefonlarda yer alan ikonlardan birçoğu geçtiğimiz hafta içerisinde internete sızdırıldı. Simgeler nispeten düşük çözünürlüklü olsalar da akıllı telefonda karşımıza neyin geleceği konusunda kesinlikle fikir sağladı ve Samsung hayranlarını da heyecanlandırmayı başardı.

Samsung’un amiral gemisi yeni akıllı telefonları hakkında ne düşündüğünüzü bilemiyoruz ancak görselleri internet ortamında yayılan akıllı telefonlardaki önemli bir unsur olan ikonları Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda kullanmanız mümkün. Google Play uygulama mağazasından indirilebilen launcher araçlarından tamamına yakını özel ikon paketlerinin kullanımını mümkün kılıyor, eğer cihazınızda bu şekilde bir launcher yüklüyse Galaxy S8 / Galaxy S8+ ikonlarını akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Tabii bu simgelerin final versiyon olmadığını hatta Galaxy S8’deki orijinal simgeler olmayabileceğini de unutmayın.

Her iki durumda da akıllı telefonunuzda bu Galaxy S8 simgelerini kullanabilmek için buradaki bağlantıdan ZIP dosyasını indirin ve görselleri akıllı telefonunuzda uygun bir dizine genişletin. Ardından özel launcher uygulamanızdan ikon değişikliklerini gerçekleştirin.