Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Super Mario Run İndir

Android işletim sistemli akıllı telefonlarla uyumlu Super Mario Run versiyonu yayınlandı. Geçtiğimiz hafta içerisinde Super Mario Run‘ın 23 Mart’ta Google Play uygulama mağazasına giriş yapacağı bilgisi gelmişti. Oyun, Apple iOS işletim sistemli cihazlara giriş yapmasının ardından üç ay geçtikten sonra nihayet Android’li akıllı telefonlarda da oynanabilir hale geldi. İlk etapta ABD’deki kullanıcılar indiremiyor olsa da aralarında Japonya ve Türkiye’nin de bulunduğu çok sayıda ülkedeki Android’li cihaz sahipleri oyunu akıllı telefonlarına yükleyebiliyor. Android 4.2 veya daha güncel işletim sistemli bir akıllı telefona ihtiyaç var. Elbette daha önce ele aldığımız konu unutulmamalı, Super Mario Run‘ı oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gerekmekte.

Android: Super Mario Run İndir

Android Super Mario Run İndir 1

Tıpkı iOS versiyonu gibi Super Mario Run‘ın Android uyumlu versiyonu da Google Play mağazasından ücretsiz indirilebiliyor. Ancak ücretsiz versiyonda bildiğiniz gibi oyunun tüm seviyeleri oynanabilir değil, az sayıda seviyeyi ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Devam etmek için 10 USD bedelli uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmekte.

Oyunun ana dinamiğine mobil oyuncular zaten oldukça hakim. Mario ile sınırsızca koşuyorsunuz, oyun tek elle oynamaya oldukça müsait bir yapıda ve oynaması hayli basit; fakat bu noktada oyunun çok kolay olduğunu düşünmek hata olacaktır.

Princess Peach’i kurtarmak için mücadele ettiğimiz World Tour, tüm dünyadan oyuncular ve arkadaşlarımızla kapışabildiğimiz Toad Rally ile kendi krallığımızı inşa edebildiğimiz Kingdom Builder oyun modları bizlerle.